Panevėžiečiai ryžtingai pasisakė už Lietuvą be smurto, melo ir korupcijos (nuotraukos, video) (17)

N.Balčiūnienės nuotr.

N.Balčiūnienės nuotr.

Birželio 16 d. Panevėžyje, Laisvės aikštėje priešais Juozo Miltinio dramos teatrą įvyko susirinkimas-mitingas „Už Lietuvą, už teisingumą be smurto, melo ir korupcijos“. Jame dalyvavo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, Kovo 11 Akto signatarai, žinomi visuomenininkai.

Panevėžio jungtinio demokratinio judėjimo ir Tautininkų sąjungos Panevėžio skyriaus pakviesti į renginį susirinko virš 500 žmonių. Virš susirinkusiųjų galvų plevėsavo trispalvės, Tautininkų bei Lietuvių tautinio jaunimo sąjungų, Jungtinio Demokratinio Judėjimo vėliavos.

Žmonės savo nuomonę ir reikalavimus viešai išreiškė plakatais: „TIE-SOS!“, „Lietuvi, pabusk iš amžino letargo miego!“, „Kas iš Kauno pareigūnų atsakys už tai, kad nuvarė į kapus dailininką Kazį Žaltauską?“, „Tomai Dapkau, Valdai Vasiliauskai, KGB mokiniai siautės ne amžinai!“, „Dekagebizuokime Lietuvos teismus!“, „VSD – KGB filialas?“, „Rusijoje neveikia Konstitucijos 31-as str., Lietuvoje – 36-tas (Laisvė protestuoti). VSD – KGB?“, „Už Lietuvą! Už teisingumą!“, „Lietuvai – 10 Puteikių ir korupcijai – GALAS… (su mūsų pagalba)“.

Mitinge pasisakė: Panevėžio Jungtinio demokratinio judėjimo pirmininkas Tadas Ragauskas, Tautininkų Sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila, Seimo narys Naglis Puteikis, Kovo 11-osios Akto signataras Romualdas Ozolas, visuomenininkai Darius Kuolys, Alvydas Medalinskas, Povilas Urbšys ir kiti.

httpv://youtu.be/T5bYc9kOEVg

Nijolės Balčiūnienės nuotraukos:

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė