Laisvieji menininkai kviečia paminėti gegužės 17 d. išpuolį Garliavoje (1)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Birželio 17 d., sekmadienį, 16 val. laisvieji menininkai kviečia piliečius susiburti S.Daukanto aikštėje Vilniuje ir vėl visiems kartu užrašyti žodį „TIE-SOS!“.

Taip pat jie ragina visoje Lietuvoje iškelti trispalves, perrištas juodu kaspinu, ir taip prisiminti lygiai prieš mėnesį, gegužės 17-ąją, valdžios įvykdytą smurto aktą ir visuomenės pasipriešinimą jam skelbia visuomeninis interneto tinklalapis uzteisinguma.lt

Gražus pilietinio nepaklusnumo melui ir neteisingumui paprotys užgimė po tragiškų įvykių Garliavoje, kuomet prie kovos už teisingumą prisijungęs menininkas Gitenis Umbrasas, vilniečiams žinomas kaip Meilės krantų prie Žaliojo tilto, Stebuklų plytelės Katedros aikštėje ir daugybės kitų meninių projektų autorius ir sumanytojas, nuo gegužės 22 dienos su visuomenės pagalba įgyvendina meninį-pilietinį sumanymą pavadintą „TIE-SOS!“.

Kiekvieną naktį uolūs tvarkdariai S.Daukanto aikštės TIESĄ nugramdo, bet kiekvieną dieną ji atkuriama iš naujo piliečių, nesitraukiančių iš aikštės prieš Lietuvos Prezidentūrą  nuo gegužės 17 dienos.

Šiandien 19 val. prieš mėnesį valdžios struktūrų įvykdytas išpuolis bus prisimintas taip pat ir Klonio gatvėje Garliavoje. Minėjimo dalyviai leis dangaus žibintus taip skelbdami Lietuvai viltingą žinią, kad teisingumas nugalės.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė