Z.Vaigauskas liko vadovauti VRK (3)

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) ilgametis pirmininkas Zenonas Vaigauskas toliau tęsia komisijos vadovo pareigas. Z. Vaigausko kandidatūrą į VRK pirmininkus naujai kadencijai Seimo pirmininkė Irena Degutienė pateikė dėl to, jog Seimo nariai antradienį atsisakė į šias pareigas tvirtinti Vidaus reikalų ministerijos Teisės departamento Teisėkūros skyriaus vadovą Audrių Kasinską.

Jį parėmė 70 Seimo narių, 24 buvo prieš, 21 parlamentaras susilaikė.

Seimas priėmė įstatymą dėl naujos (VRK) sudėties 86 Seimo nariams balsavus už, 1 balsavus prieš ir susilaikius 3.

VRK nariais yra Lietuvos teisininkų draugijos deleguoti asmenys – Julius Jasaitis, Ligita Klapavščiuk, Laura Matjošaitytė ir Jonas Udris.

Į VRK sudėtį įtraukti ir keturi Teisingumo ministro pasiūlyti asmenys – Laura Gumuliauskienė, Elena Masnevaitė, Liutauras Ulevičius ir Justinas Žilinskas.

Naujos sudėties VRK taip pat dirbs parlamentinių partijų deleguoti atstovai: Valdas Benkunskas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Reda Daniškevičiūtė (Darbo partija), Danutė Markeliūnienė (partija Tvarka ir teisingumas), Inga Milašiūtė (Liberalų ir centro sąjunga), Rokas Stabingis (Liberalų sąjūdis), Živilė Verbylaitė (Lietuvos socialdemokratų partija).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė