N.Venckienė. Ketinu kovoti (45)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Visi jau ketverius metus stebite niekaip nepasibaigiantį pedofilijos bylos procesą. Jame tiek daug visko buvo, kad net aprėpti sunku: šimtai brolio ir mano laiškų Seimo nariams, šimtai kreipimųsi atsakingoms institucijoms, daugybė teisminių apklausų ir liudijimų, pedofilijos bylos faktus atskleidžianti naktimis rašyta mano knyga. Pabaigos ir pozityvaus rezultato nematyti. Kol kas vienintelis akivaizdus, visiems matomas faktas – visos valstybės galia saugoma kaltinamojo pedofilija Andriaus Ūso draugė Laimutė Stankūnaitė, kuriai pagal galutinę ir neskundžiamą Vilniaus apygardos teismo 2009-10-06 nutartį turėjo būti spręsta dėl įtarimų pareiškimo, brutalia jėga iš namų išplėšta pedofilijos auka – mažametė mergytė, kovojusi iš paskutiniųjų, atėjūnų prašiusi ir maldavusi pasitraukti, septynis kartus garsiausiu balsu išrėkusi, jog nenorinti gyventi su biologine. Taip ir neišgirsta. Neišklausyta. Paniekinta. Sudaiktinta. Paversta auka dar vienąkart. Lietuvos valstybės vardu.

Tą nelemtąją gegužės 17-ąją žmonės, susibūrę prie mano tėvų namų, apsigaubė trispalve. Juk nieko švenčiau jau būti negali. Niekas netikėjo, kad Lietuvos valstybės vėliava gali būti išniekinta šios valstybės pareigūnų. Deja. Ją ne tik perplėšė, ją trypė batais. Batais spardė ir žmones, valkiojo kiemo grindiniu, į akis pūtė dujas, į pilvus siuntė siaubingą skausmą sukeliantį elektrošoką. Šaipėsi ir niekino susirinkusiuosius, saugančius bejėgį vaiką. Pamintus fiziškai, bet nepamintus dvasia. Nenužmogėjusius.

Kas vyksta toliau? Toliau – tas pats siaubingas, valstybės institucijas ir ją pačią diskredituojantis farsas. Į pedofilijos teismo procesą niekaip negalinti atvykti liudyti Stankūnaitė. Galinti ateiti į kavinę parodomajam spektakliui, į kavinę, kurioje jai nėra grėsmių, bet negalinti ateiti į teismą, kur ,,tos grėsmės yra“. Bijanti viešo kalbėjimo tautos akivaizdoje. O gal – pati savęs?

Toliau – kvazi byla man. Apkaltinus teisėjų įžeidimu, bet nematant neteisingo jų sprendimo nepareiškus įtarimų Stankūnaitei. Apkaltinus primušus policininką, bet nematant, kad prieš tai jis naudojo prievartą ir sužalojo mano ranką. Apkaltinus psichologiškai smurtavus prieš mergaitę, bet nematant, kaip brutaliai ir su kokia fizine jėga prieš vaiko valią ji buvo nuo mano kaklo atplėšta.

Kam ir kodėl reikia kvazi bylos? Atsakymas labai aiškus. Kad mane sugniuždytų, nutildytų, ko lig šiol nepasisekė padaryti. Kvazi bylos kuriamos, kai nėra realaus pagrindo tikriems kaltinimams. Kai tas, kurį reikia apkaltinti, tam ,,nepasiduoda“ – neima kyšių, tiksliai ir preciziškai išsprendžia visas bylas. Net ir savo didžiulių asmeninių dramų laikotarpiu – lygiai skaičiumi su ,,laimingais“, ramiai gyvenančiais teisėjais, kuriems nereikia lakstyti vieną dieną po Vilnių, kitą – po Klaipėdą, trečią – Šiaulius ir Kėdainius… Kvazi bylos kuriamos, kai labai ir kažkaip reikia tą numatytąjį palaužti. Dėl to daugybę kartų buvau priversta iškęsti šmeižto, melagingos demagogijos ir kaltinimų laviną televizijoje ir žiniasklaidoje, ir šiandien jau sunku būtų pasakyti, ko neteko apie save per visą šį laiką išgirsti. Visa tai stebint ir išgyvenant, suvokiau vieną paprastą dėsnį – ginantiems tiesą, einantiems jos keliu, reikia būti pasiruošus absoliučiai viskam, ir iškęsti viską. Net šimtą kartų virš savo žmogiškų jėgų. Ir eiti toliau.

Kvazi bylos reikia, kad būtų galima klaidinti, painioti Lietuvos visuomenę, nukreipti ją nuo tikrų nusikaltėlių ieškojimo. Nes tas vienintelis ,,kaltasis“ – rastas, ir jo vardui tada galima prirašyti viską, tiek, kiek nori. Į valias. Nuėmus mantiją, galima suversti ne tik tai, kas lig šiol jau minėta, bet ir apkaltinti organizavus žudymus, pramanius pedofiliją… O jei dar tai paliudytų vaistų prifarširuota mergaitė… Stankūnaitė juk gali ir neprakalbėti. O vaikas? Lig šiol demonstruota, kad jo nuomonė nieko nereiškia, jo liudijimai – niekiniai. Bet jie gali virsti ,,tikrais“, kai juos priverstų teigti Černiauskas ar kažkas, panašus į Vaicekauskienę. Ir negailestingai vienareikšmiai. Štai kiek slaptų prasmių gali turėti kvazi byla.

Kvazi bylos reikia, kad kartais nesusigalvočiau sudalyvauti Seimo rinkimuose, į kuriuos balsuoti ateitų marios Lietuvos žmonių. Kad nebūtų Lietuvoje jėgos, kuri siektų ir pradėtų vykdyti tikrąjį teisingumą. Kad nebūtų jėgos, kuri atstatytų žmonių pasitikėjimą savo valstybe, institucijomis ir tiesa. Kuri sugrąžintų sąžiningo, o ne korumpuoto, pareigūno vardą.

Kvazi bylos iškėlimo man labai reikia daugeliui šiandienio Seimo narių, susikompromitavusių, praradusių rinkėjų pasitikėjimą, ne dirbančių tautai, o iki klaikumos smukdančių jos gyvenimą, bet taip karštai geidžiančių visa tai dar pratęsti, pakartoti – tiesiog iki neriboto laiko.

Kvazi bylos reikia, kad man patekus į Seimą, arba ten atsidūrus „Drąsos kelias“ partijos nariams, ir jiems ieškant mergaitės, galbūt deramai ištyrus pedofilijos bylą, nebūtų kam vaiką perduoti. Juk globėja – kalėjime, o seneliai Kedžiai – pagyvenę žmonės.

Kvazi bylos reikia, kad prievartą prieš mažametę mano brolio dukrelę, nukentėjusiąją pedofilijos byloje, naudoję pareigūnai, jų pagalbininkai tiek 2012-03-23, tiek 2012-05-17 patys neatsidurtų kalėjime.

Kvazi bylos reikia ir tiems mano kolegoms teisėsaugininkams, kurie liko įžeisti fakto, jog kovodama už brolio dukrą, atskleidžiau realų daugelio jų pareigybinį neveiksnumą ir abejingumą, deramą savo tikrojo darbo neatlikimą, dėl ko 88 procentai Lietuvos gyventojų išsakė nuomonę nepasitikintys šalies teisėsauga ir teismais. Tai sutrikdė mano kolegų ramybę. Bet tai mano ar jų kaltė?

Kvazi bylos man be galo reikia toms tamsioms jėgoms, kurios Anapilin pasiuntė mano brolį ir dar aštuonis žmones. Nesu tikra, kad bilietas už visus mano tiesos ieškojimus ten nėra išrašytas ir man.

Ką laisva valia ketinu daryti, tai kovoti. Ne tik už prarastą savo dukterėčią, ir kitus vaikus, nuskriaustus, pažemintus, išprievartautus pedofilų, bet ir už visus Lietuvos žmones, kurie, būdami dori ir teisingi, darbštūs, priversti vargti, kentėti ir kankintis.

Mūsų laukia labai sunki, dramatiška ir nelygi kova.

2012 m. birželio 13 d.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

45 komentarai

 1. Aistė:

  byla tampa politine, o gal tokia ir buvo….

 2. Edmundas:

  Gerbemos Venckienes ir musu visu laukia sunki kova,bet mes nugalesime.Tai tik laiko klausimas.

 3. lietuvis:

  Gaila, kad Tautininkai Venckienę greičiausiai jau pražiopsojo ir ji eis su kosmopolitu-liberalu, nieko gero Lietuvių Tautai nežadančiu D.Kuoliu, o galėjo užsidėti sau riebų pliusą.

 4. Lietuvi, KELKIS:

  Tie-SOS akcija 14d. vakare 22 val. visi visi uždekime žvakutes savo languose, palaikydami akciją nors taip. Nereikia kai kam nuvertinti lietuvių tautos, nesame mes tokie karštakošiai kaip graikai, bet… pajutę pavojų – galime tapti akmeniniu mūru, uždegti žiežirbos – galime tapti liepsna, sulaukę paskutinio lašo – galime tapti sraunia upe, kuri nuplaus nuo Lietuvos veido visą purvą…nes iš savo tėvynės MES NESITRAUKSIME.

  Platinkite tą tekstą kuo plačiau, per visą Lietuvą ir užsienio lietuviams per visus portalus ir savo Facebooc. Gal bent namuose žmonės susivienys.

 5. grazina:

  Mylima musu p.NERINGA, nepasiduokim, kovokim,musu daug ,klanas vistiek liks gedoje, su mumis pats Dievas, o kas pasitiki Viespaciu.neliks sugedintas !(Romieciams 10,11).

 6. Liucija:

  Tokie sąžiningi gabūs,nesusitepę teisininkai reikalingi Seime,kaip šviežaus oro gurkšnis.

 7. Vaidilosvainis:

  Aš maniau, kad į artimiausius rinkimus eisiu, kaip visuomet, tik sugadinti biuletenio. Nes nėra skirtumo, kas konkrečiai esamomis žaidimo taisyklėmis yra valdžioje, tai jau akivaizdžių akivaizdžiausiai įrodė absoliučiai visos buvusios “valdžios”. Pedofilijos skandalas tik dar akivaizdžiau užtvirtina, kad mūsų kraštą valdo ne seimai, ne vyriausybės, ne teismai ir ne žiniasklaidos, o tie, kas sugeba efektyviai valdyti visa tai, kas aukščiau išvardinta. Kad yra kaip nors kitaip, gali galvoti tik realybėje nebesusigaudantys žmonės, arba tų sugebėjusių viską čia užvaldyti psichopatų samdiniai.

  Nors žaidimo taisyklės nepasikeitė, už Neringą, jei tik ji dagyvens lig rinkimų ir bolotiruosis, pasirašyčiau krauju.

  Beje, nuo ko priklauso, kad Neringai būtų skirta apsauga? Stankūnaitei juk jokios fizinės grėsmės nėra, tik astralinė (žmonių pasibjaurėjimo ir paniekos jai pavidale), tai gal jai tokia, astralinė, ir tederėtų? Gal tuos ją fiziškai saugančius “kaukuolinius” sargybinius galima būtų pervesti saugot Neringą? Veidus paslėpusiems juk nėra jokio skirtumo, ką saugoti- ar Judą, ar Jėzų…

  Beje, kad šioje rezonansinėje istorijoje viskas apversta aukštyn kojomis, liaudiškai tarus “žydiška”,- kaltieji saugomi ir ginami, virš nekaltųjų toje “žydiškos teisybės” puotoje nuolat kybo Damoklo kardas, netingintiems pagalvoti irgi galėtų kelti tam tikrus visokius “kas galėtų paneigti” tipo įtarimus…

 8. Jonas:

  “Visa tai stebint ir išgyvenant, suvokiau vieną paprastą dėsnį – ginantiems tiesą, einantiems jos keliu, reikia būti pasiruošus absoliučiai viskam, ir iškęsti viską. Net šimtą kartų virš savo žmogiškų jėgų. Ir eiti toliau.”

  Ačiū tau, Neringa.

 9. violeta:

  stiprybes NERINGA ateis ta diena kai zmones susiburs kai pasikartos lietuvoje sausio 13 as tuo tikiu

 10. Rasa:

  Man vys taip rupi,kodel vysi kabina šalia tą žodi teiseja Neringa V.? juk kai ji ne darbo metu ir nesumantyja,tai ji žmogus,pilietis.Juk nesakome Jurga pardaveja,Antanas vairuotojas nusikeike ar numete šiukšle ne vietoje .Policininkai kai ką padaro vysad užakcentuojama,kad ne darbo metų,civiliai apsirenge…. ir t.t kodel vysad reik libdyt ,kad ji teiseja,juk ji lygiai toks pat žmogus gatveje.

 11. Dieve padek !!!:

  Dieve, isgelbek mus is sitos pabaisos Venskienes . Kiek sitaip galima ??? Gal ja pacia pedofilai prievartave yra, kad cia tokia nesamone sukure. Kiek sitaip ji gali plauti zmonems smegenis ? Kiek ? “Mailio” byla subliusko, tuoj ir ta “pedofilijos” byla subliuks. Kaip tie zmones jausis, kurie taip itikejo sita baisia asmenybe ???

 12. kkk:

  123 PRIES TOKIUS KAIP TU!!!!!

 13. alksnaitis:

  sėkmės kovoje Neringa,tiesa nugalės galbūt nedabar…

 14. Naglis Puteikis:

  Kodėl Seimo nariai paniškai nesutinka, kad būtų filmuojami N.Venckienės komisijos posėdžiai. Nes pasimatys skandalingas tiesos vengimas ir teisėsaugos žiaurumų dangstymas:

  1 posėdis: Sunku dirbti N.Venckienės kaltės/nekaltumo Seimo komisijoje dėl nuolatinio pertraukinėjimo.
  Nes 7 Seimo senbuviai daro viską, kad tik nepareikalautume komisijos sprendimu video medžiagos.
  Tam dalis jų taiko psichologinį smurtą: komisijos pirmininkas Jurkevičius, nariai Stirblytė, Šedbaras ir Kuodytė nuolat pažeidinėja komisijos reglamentą, kuris numato klausimui 2 min., o atsakymui 8 min., tačiau aukščiau išvardintieji nuolat pertraukinėja dalį klausiančiųjų ir N.Venckienę, nors jie laiko limito nepažeidinėja.
  Kitų punktų, leidžiančių nutraukti kalbėtojus, reglamente nėra.
  Bet nuolatiniais replikavimais ir nutraukinėjimais stengiamasi išmuši iš vėžių.
  Šiandien taip ir nebalsavome, nesuformulavome kad pateiktų video, tik kažką neaiškaus primuilino ta septyniukės kompanija (Šedbaras, Ručys, Jurkevičius, Juozapaitis, Stirblytė, Sabatauskas ir Kuodytė).
  O mes, kurie reikalujame video, likome mažumoje: Zasčiurinskas, Puteikis, Kupčinskas, Ramonas ir Lementauskas nebalsavo.

  Antras posėdis: pertraukimai liovėsi, bet nesutinka filmuoto posėdžio ir atmeta prašymus išsireikalauti pilnus video ir kitus svarbius dokumentus:

  Pasiūliau filmuoti N.Venckienės komisijos posėdžius ir transliuoti juos per internetą, kad visi matytų, kaip kas balsuoja. Nes dabar tik garso įrašas daromas, o kaip kas balsuoja, į protokolą pavardės nerašomos.
  Deja, tik trys komisijos nariai palaikė šį pasiūlymą: Kupčinskas, Ramonas, Puteikis.
  Kiti 9-i nepalaikė viešumo ir skaidrumo: Jurkevičius, Ručys, Zasčiurinkas, Lementauskas, Stirblytė,
  Šedbaras, Sabatauskas, Juozapaitis ir Kuodytė. Pastaroji motyvavo savo pasirinkimą vengti vaizdo transliacijos taip : ”aš ne beždžionė”.
  Balsavimu buvo atmesti prašymai kviesti gen.prokurorą, semiotikos ekspertus, policininką-sambo vicečempioną, kuris laužė N.Venckienei rankas, gen.policijos komisarą, gydytoją Bloznelytę, gauti televizijų naujienų reportažus iš Seimo archyvo kuris kaupia visų lietuviškų Tv naujiena, kad galėtume palyginti, ar prokuratūra neiškirpo žurnalistų klausimų.
  Tokią teisybės vengimo taktiką nuolat balsavimas palaiko Jurkevičius, Stirblytė,
  Šedbaras Sabatauskas, Juozapaitis ir Kuodytė. Kai balsai pasiskirsto po lygiai, tai visą laiką lemia pirmininko Jurkevičiaus balsas, kuris balsuoja visada prieš skaidrumą ir už tai, kad komisija gautų kuo mažiau medžiagos.

  • tikras lietuvis:

   Ko jūs bijote teismo?
   Jei Venckienė teisi, tai ji bus išteisinta ir visi, juk, skaitysim kaip ir kas ten buvo pateikta, įvertinta bei nuspręsta.
   Pasikliaukite teismu.
   O jei norisi ginti Vencjkienę, tai galima, juk, paskirti visuomeninį Venckienės gynėją.
   Tačiau, turiu pastebėti, ji, būdama aukščiausios kategorijos teisininkė, pernelyg dažnai pažeidinėjo įstatymais nustatytą tvarką.
   Todėl tegul aiškinasi.
   Jei jaučiatės esąs teisus nebijokite, kaip sakė popiežius Jonas Paulius II.
   Ir pasikliaukite teismu.

   • Man teko turėti reikalų su teismais ir su kai kuriais teisėjais – dabar dirbančiais teismuose. Aš jais turiu pagrindo NETIKĖTI ir NEPASITIKĖTI. Tad jei bijoma parodyti video medžiagą – pakankamas pagrindas jais nepasitikėti. Jie juk SEIMU nepasitiki. Ko jie bijo?

    • tikras lietuvis:

     Atskirais teismais ir teisėjais, kurių blogu darbu būni įsitikinęs, turi atskiras asmuo teisę netikėti.
     Bet ne visais aplamai ir ne visi aplamai (čia tik žulikams visi teismai yra blogi ir nėra nei vieno teisėjo, dirbančio normaliai).
     Baudžiamosiose ir kitose bylose galioja tvarka, kad tam, jog nebūtų įsikišta į tyrimą ir tyrimas nebūtų žlugdomas, prokuroro (seniau ir tardytojo, dar, gal būt, ir tyrėjo) valia nėra viešinama bylos medžiaga.
     Kadangi seime proto galiomis ir teisinėmis žiniomis bei morale pasižyminčių asmenų beveik nepastebėta, todėl suprantama, kad prokurorai jais negali pasitikėti.
     Ir teisingai daro, nes kedžių byla kaip tik ir strigo dėl jos medžiagos viešinimo, kada, iš anksto pranešinėjant kas byloje yra, buvo tarsi pranešinėjama proceso dalyviams teisėsaugos veiksmų eiga ir tai neleido atlikti veiksmų netikėtai su didžiausiu efektyvumu, o kartais, gal būt, teisėsaugos pastangas tiesiog sužlugdė.

  • Tik vienas paaiškinimas kodėl nesutinka – bijo, nes yra nesąžiningi. Kai elgiesi dorai, tai tau tas pats filmuoja ar ne.

 15. Bočius:

  Aš manau, kad pedai galvoja apie paskutinį jų mūšį rudeny prieš TIESĄ .
  jie kaip įmanydami iš visur stengesi surinkti pinigus tankams pirkti , nes tai paskutinis jų ” ŠIAUDAS ” išlikti . Gaila , bet jie nesupranta , kad LIETUVIUS tankais NEIŠGAZDYSI ( sovietai jau bandė ). Bėgti pedai į Rusiją , kur jaustusi kaip Lietuvoje jie negali , nes tenai juos dabar kastruoja . Tad aš esu įsitikinęs , kad po rinkimų Lietuvos PILIEČIAI nuplaus visokius korumpuotus valdžiažmogius , teisėsaugininkus ir pedus su jų tankais , kaip pedai nuplovė žodį ” TIE-SOS !” Daukanto aikštėje .
  NĖRA JĖGOS UŽGNIAUŽTI LIAUDIES TIESOS !!!

 16. Jonas:

  Reikia kuo daugiau viešumo. Gerai būtų jei kas aprašytų komisijos posėdžius kokiame straipsnyje. Aprašytų pedofilų artimesnius ir tolimesnius tikslus, jų taktiką ir t.t. Reikia daugiau informacijos.

 17. Beatrice:

  labai pavojingu laikau Darbo santykių kodekso pakeitimus, kai darbdavys turi galimybę atleisti iš darbo ką tik panorėjęs, t.y. sau nelojalius žmones, tad, kai tik pradės veikti šis naujasis įstatymas, žmonės kaip sovietmečiu ims bijoti vieni kitų reikšti savo pažiūras ir nuomones, nes vėl klestės “stukačių” laikai. Stebiuosi visais padoriais žmonėmis, kurie tebėra Kubiliaus vadovaujamoje partijoje-masinis išstojimas iš šios partijos gretų gal būtų kiek pristabdęs tokias Kubiliaus iniciatyvas. Jei įstatymas įsigalios nuo rugsėjo pirmosios ar dar anksčiau, tai žmonės per savo darbdavius bus įtakojami balsuoti taip, kaip to reikia didžiosioms partijoms. Juk akivaizdžiai jos jokių rinkimų nebijo, t.y. nebijo jokių būsimų pasikeitimų.

 18. man:

  Graži ta Lietuva ir jos žmonės, kovojantys už TIESĄ. Prieš melą ir smurtą. Už teisingą, drąsią, stiprią NERINGĄ – LIETUVĄ. Oi kiek daug lietuvių sugrįžtų iš užsienių i brangią Lietuvėlę, TIESAI nugalėjus melą. To ir tikimės iš drąsių PATRIOTŲ.

 19. Paaiškinkit:

  nuo kurios šito cirko vietos visa tai tapo tautininkų rinkiminiu triuku?

 20. Spingsule:

  Violetine invazija pasieke ir Alkas.lt skaitytoju smegenis…slykstu ir gaila……o normalus puslapis buvo, kol neprasidejo smegenu plovimo operacija, kodiniu pavadinimu “pedofilai puola”…
  Tai ko bijai, Venckiene? Jeigu esi kovotoja, tai eik ir kovok! Ko slapstaisi uz teisejos nelieciamybes mantijos? Kas cia per kova? Popereliu rasymas?
  Vargse Lietuva…vargsai tautieciai…pinigai uzsako muzika, tautieciai soka! Kepurines, klumpakojai, polka su raguciais…viskas, ko tik ponia nori!
  Smagu baudziauninkui patarnauti poniai…

 21. Spingsule:

  Galvojau, balsuosiu uz Tautininkus…dabar jau viskas aisku,- jiems pakeliui su Venckiene, man nepakeliui su jais.
  Neprisidesiu savo balsu prie Valstybes griovimo.
  As lietuve ir mano salies niekas nevadins pedofilu rojumi!

  • Beatrice:

   kaip gera, kad yra tokia Spingsule, kuri nenori gyventi pedofilu rojuje…Ir netgi balsuoti zada, tik labai bijo balsuoti uz koki pedofila…Reikia labiau pasisviesti, spingsules jau nebeuzteks…

   • tikras lietuvis:

    Nešnekėk – labai daug rinkėjų tiesiog neturi už ką balsuoti, nes iki šiol buvusios partijos visuomenės daugumai nedirbo.
    Todėl iš tautininkų laukiama šalį vienijančių, ekonomiką keliančių ir pan. veiksmų, ko nepavadintum kišimosi į atskiros bylos tyrimą, kurį jau baigia atlikti teismas.
    TIESIOG PALAUKIME TEISMO SPRENDIMO – kitokių priemonių niekada nebuvo tiesai sužinoti ir tvarkai įvesti.

 22. Gerbiu Jus Neringute , LT – Žana,d Ark.Matome baisų Žvėrišką KGB-istinės PartNomenklatūrinės Sistemos Agoni
  jos požymius , siekiant Sunaikinti LT Likutį – PATRIJOTUS.Noriu patarti Jums , kad Jūsų Vardu JŪSŲ nuomonę Žodžiu skaitytų Stipraus balso ir Jūsų Dvasios Galingas Oratorius , nes jūsų jautri ,be galo daug skausmo pažeista
  Širdelė nesuteikia jėgų Jūsų Tiesos Balseliui..Kuo pasinaudoja įžūlūs Tiesos Priešai per samdytus oficialius ir ne
  Jūsų Oponentus,neduodančius Jums net vienos frazės išsakyti iki galo.Oratoriaus Dovanos Jūs neturite , bet DVA
  SIA STIPRI – pasiremkite šiuo draugišku patarimu…Mūsų ŽANA d,Ark
  Tesaugo Jus ir Lietuvą .PRABOČIŲ DIDVYRIŲ DVASIA .!

 23. Vale:

  Oi,Neringa,Neringa-kaip velnioniskai sopa Tau ir del Taves,na,buk stipri,labai stipri,gerai,kad yra zmoniu salia patikimu.Ir jiems stiprybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė