Seimas nepatvirtino naujos VRK sudėties (0)

Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) dar kurį laiką vadovaus ilgametis jos pirmininkas Zenonas Vaigauskas, nes naujosios VRK sudėties tvirtinimas antradienį Seime žlugo, kuomet slapto balsavimo metu naujai komisijai pritarė 51 seimo narys, prieš buvo 41 ir 18 susilaikė.

Seimo pirmininkė Irena Degutienė yra labai nustebusi tokiu parlamentarų žingsniu. Atsirado nuogastavimų, jog dėl to gali tekti keisti Seimo rinkimų datą, mat naujoji VRK sudėtis turi būti patvirtinta iki birželio 14-osios, taip numato įstatymas.

VRK pirmininku turėtų tapti Audrius Kasinskas, o jo pavaduotoju – konservatorių-krikdemų atstovas, Vilniaus miesto tarybs narys Valdas Benkunskas, Darbo partiją VRK atstovaus Reda Daniškevičiūtė, Tvarkos ir teisingumo partiją – Danutė Markeliūnienė, Liberalų ir centro sąjungą – Inga Milašiūtė, Liberalų sąjūdį – Rokas Stabingis, socialdemokratus – Živilė Verbylaitė.

Teisininkų draugijos teikimu VRK dirbs Julius Jasaitis, Ligita Klapavščiuk, Laura Matjošaitytė, Jonas Udris.

Iš teisingumo ministro pateiktų 8 kandidatų, Seimas taip pat pasirinko keturis: Laurą Gumuliauskienę, Eleną Masnevaitę, Liutaurą Ulevičių ir Justiną Žilinską.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė