N.Šulija. „Lėlininkų“ pėdsakai Garliavos byloje arba kada „pedofilijos“ istorija baigsis? (44)

Naglis Šulija | asmeninė nuotr.

Naglis Šulija | asmeninė nuotr.

Fiodoras Dostojevskis sakė, jog neįmanoma pastatyti Dangaus karalystės ant kūdikio ašarų. Pastarojo meto įvykiai Garliavoje privertė prisiminti ankstesnius tyrinėjimus ir apžvelgti visą pedofilijos istoriją iš naujo. Nepretenduodamas į galutinę tiesą, vis dėlto mėginsiu pateikti savo matymą – taip, kaip jis atrodo man dabar, 2012 metų birželio pradžioje.

Visoje šioje istorijoje labai svarbus ir įdomus dalykas yra paslaptingi „lėlinininkai“, asmenys, visą laiką visą istoriją kontroliavę, valdę ir režisavę. Tai jie yra šios istorijos autoriai, visa ši istorija skirta jų tikslams, jų buvimas niekada nebuvo regimas, nors ir visą laiką nujaučiamas. Jie tarsi šmėžavo kažkur šalia ir kartais atrodydavo, kad štai – dar truputis ir jie išsiduos. Bet ne, neišsidavė, nepasirodė.

Prieinamiausias būdas ieškoti tiesos ir atsakymų man yra astrologija, tad jos ir ėmiausi.

Astrologija ir faktai

Viena astrologijos šakų yra horarinė astrologija, kai atsakymo ieškoma ne gimimo horoskope ir planetų įtakoje į jį, o sudarant apskaičiavimus klausimo uždavimo momentui. Iš čia ir jos pavadinimas kilęs „horos“ graikiškai reiškia „valanda“. Pamaniau – jeigu užduodant klausimą galima išsiaiškinti tai, kas bus, tai galbūt žinant, kada ir kaip kažkas įvyko, galima sužinoti to įvykio reiškinio priežastis? Kitaip tariant, „atsukti filmą atgal“? Pasirodo, galima.

Astrologijoje labai svarbu tikslus įvykio laikas. Kauno bylos atskaitos tašku galima imti laiką, kai buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius – jis labai gerai žinomas. Šūviai į teisėją buvo tarsi starto šūvis tai istorijos daliai, kuri vyko po jų, iš čia ir jų laiko svarba. Būtent šiam laikui sudarytas horoskopas yra nepaprastai informatyvus. 2010 metų vasarą jo interpretaciją patalpinau savo tinklalapyje, ten pasistengiau astrologiniais terminais pagrįsti išvadas, kurias, šį kartą jau vengdamas astrologinių terminų, noriu trumpai priminti.

Pirmoji išvada – prie J.Furmanavičiaus namų buvo ne vienas Drąsius Kedys, o du žmonės – D.Kedys ir dar vienas, kuris ir yra tikrasis žudikas. Tada 2010 metais tai skambėjo keistai, bet berods šiemet, kažkuris prokuroras, paklaustas nuo ko gi saugojama Laima Stankūnaitė prasitarė, kad yra nuorodų, jog įvykio metu galėjo būti dar vienas žmogus, o jeigu taip, tai jis ir yra toji grėsmė. Vadinasi, jau prieš du metus astrologiniais metodais buvo galima tai įžvelgti.

Antroji išvada buvo ta, kad D.Kedį vaizdžiai tariant „pakišo“ dėl to, kad visas viešosios erdvės dėmesys buvo sutelktas į jį, todėl jis buvo panaudotas tolesniam dėmesio nukreipimui nuo dalykų, kuriuos norėta užmaskuoti. Gi astrologiniai rodikliai rodė, kad šaudė ne jisai. Prokuratūrai niekaip nesisekė įrodyti, kad žudė būtent D.Kedys – ginklai buvo jo, bet jais arba buvo nesinaudota, arba ant jų nebuvo D.Kedžio prisilietimo pėdsakų. Dėl šios priežasties D.Kedys iki šiol yra tiktai įtariamasis. Išeitų, kad prokuratūros tyrimai ir astrologinių metodų įžvalgos sutapo.

Trečioji išvada buvo ta, kad ir D.Kedys, ir tikrasis žudikas turėjo savotišką kuratorių – visos šios istorijos sumanytoją ir vadovą. Kas jis – nėra aišku iki šiol. Bet, pasitelkus astrologinius metodus ir gerai „perkračius“ D.Kedžio pažįstamų ratą, jį galima būtų nustatyti.

Ketvirtoji išvada buvo ta, kad ir šis kuratorius taip pat turėjo kam atsiskaityti. Hipotezė buvo – kad tas ketvirtasis asmuo kažkokiu būdu gali valdyti arba kontroliuoti Kedžių ir Venckų šeimas. Bet tai tik hipotezė.

Tinklalapyje patalpintame straipsnyje yra ir daugiau išvadų, ir hipotezių, ir neatsakytų klausimų, kurių visuma leidžia manyti, kad pedofilija čia svarbi tiktai iš dalies, o pati istorija yra gerokai platesnė, bet kartu ir visiškai miglota. Aiškumo joje gali atsirasti tiktai po to, kai pavyks sudėlioti sritis, kurios prisidengiant šia istorija yra įtakojamos ir sritis, nuo kurių dėmesys tyčia nukreipiamas.

Lėlininkai tampo virvutes

Pirma, reiktų prisiminti Lietuvos viešąjį gyvenimą netrukus po rinkimų. Dėka Astos Baukutės ir Valinskų šeimos, Seimas jau buvo pavirtęs į komediantų balaganą. Algimanto Salamakino parypavimai jokios naudos nedavė. Tokį Seimą valdyti – vienas juokas.

Antra, prokuratūra pedofilijos bylos atkakliai netyrė – D.Kedys bei Andrius Ūsas „mirė sava mirtimi“ – ir buvo aišku, kad prokuratūra tokios pozicijos laikysis. Tai absoliučiai nelogiška, nes prokurorai, ypač iš Generalinės prokuratūros yra specifiniai žmonės – valingi, ryžtingi, tokie, kurie ramiai žiūri į akis nusikaltėliui ir sako – „tu kaltas“. Juk prokuroro pareiga tokia – kaltinti.

Ir štai, prokurorai, kurių tikslas turėtų būti – išaiškinti rezonansinį nusikaltimą (pedofilija, teisėjo nužudymas) ir įsisegti į atlapą ordiną, staiga mykia nei šį, nei tą. Toks jų elgesys buvo (ir vis dar yra) absoliučiai nelogiškas, bet jis galimas tik dėl vienos priežasties – dėl įtakos iš šalies. Tai kas gi toks galingas ar galingi, kad nurodinėtų prokurorams? Juk dėl šios priežasties – neveiklumo arba veiklos imitacijos – prokuratūros autoritetas galutinai žlugo. Jeigu tai kažkas darė, tai naudinga kam? Kokiems „lėlininkams“?

Pridėkime dar provokaciją praeitą rudenį, kai net keli Generalinės prokuratūros prokurorai buvo apkaltinti visokiausiom nuodėmėm ir lėkė iš darbo. O juk jie buvo sistemos stuburas… Kas ir kokiu tikslu jį laužė? Vėl „lėlininkų“ kvapelis…

Pridėkime istoriją su D.Kedžio slapstymusi. Buvo teigiama, kad jis slapstėsi „kažkur pakaunės sodų nameliuose“. Žiemą (o D.Kedys buvo prapuolęs visą žiemą) sodų bendrijoje neįmanoma nuslėpti nematyto žmogaus buvimo pėdsakų – kaimynai būtinai pastebės. Ne, soduose jo nebuvo. Nebuvo ir psichiatrinėje klinikoje – juk kas nors būtų matęs kaip personalas neša maistą, vaistus, kažką daro. Galų gale gyvename Lietuvoje – būtų prasitarta. Todėl nebuvo D.Kedžio ir ligoninėje. Tad kur jis buvo, kas Lietuvoje yra toks galingas, kad gali žmogų slapstyti pusę metų? Dar sykį „lėlininkų“ pėdsakas, šį kartą kiek labiau apčiuopiamas…

Dar vienas dalykas – teismai. Jie priiminėjo visiškai nelogiškus sprendimus – grąžinti vaiką motinai, kuriai bet kada gali būti pareikšti kaltinimai bendrininkavus pedofilui. Atrodytų, kas gali būti paprasčiau: ištyrus pedofilijos bylą pasakyti – pedofilija arba buvo, arba nebuvo, ir todėl jaunoji Kedytė turi augti arba pas globėją, arba pas motiną, atitinkamai. Paprasta. Neringa Venckienė čia nieko negalėtų nei pasakyti, nei padaryti. Bet ne, viskas buvo padaryta priešingai. Dėl šios priežasties žlugo ir teismų autoritetas. Ir kam to reikėjo? Šita keistenybė bado akis. Tai kodėl jie taip nelogiškai elgiasi? Paaiškinimai gali būti du.

Pirmasis – ta pati „lėlininkų“ įtaka. Antroji – klano interesas.

Neofeodalinėje šalyje

Pasiaiškinsime klano arba grupinio intereso sąvoką.

Žmonės vienijasi įvairiausiose grupėse. Jose galioja privalomas lojalumo principas – tai lojalumas grupės interesams ir lojalumas asmeniui, dažniausiai geriausiai tos grupės interesus išreiškiančiam, ir dėl to darančiam didžiausią įtaką pačiai grupei, jos nariams. Paprastai tokioje grupėje jis ir užima aukščiausias pareigas. Dėl tokių grupių, ar, jeigu norite, klanų įsigalėjimo Lietuvoje yra taip – jei koks nors valdininkas prisiverda košės, pirmiausia galvojama ne apie tai, kas jam bus, o klausiama „kieno jis žmogus?” Mat lojalumo principas yra feodalinis principas (dėl šios priežasties mes gyvename savotiškoje neofeodalinėje valstybėje), ir pirmiausia prisidirbusio valdininko likimą sprendžia jo siuzerenas.

Lietuvoje tokių ir panašių grupių galima rasti tikrai nemažai. Įvairiais laiko tarpsniais buvo kalbama apie farmacininkus, energetikus, aukštųjų mokyklų rektorius ar dar apie ką nors. Be jokios abejonės, teisėjai yra viena jų. Reikia prisiminti labai iliustratyvią neseną istoriją, kai Kaune vienu metu prisidirbo net trys teisėjai. Nespėjo rūsti įstatymo ranka pačiupti jų už pakarpos ir nubausti, o jau iš Vilniaus, iš aukščiausiojo teisėjų feodalo kontoros į Kauną nuvyko pasiuntiniai su aiškiu parėdymu – atsistatydinti, tai yra, nedaryti gėdos visam klanui ir padaryti taip, kad viskas būtų išspręsta „tarp savų”. Nes toks yra nerašytas klano įstatymas ir darbo metodas.

Dorai ir sąžiningai dirbantys teisėjai šioje sistemoje yra baltos varnos, bet kol jos garsiai nekarksi, tol jų niekas ir neliečia. Gi teisėja Neringa Venckienė dėl savo pozicijos ir siekio rasti tiesą, išsireikalauti įstatymų vykdymo, tapo netgi ne balta varna, o tikra rakštimi minkštojoje klano dalyje. Paklusdamas nerašytiems savo dėsniams, klanas (grupė) turi tokį asmenį izoliuoti, o jei šis toliau spurda – kuo greičiau jo atsikratyti. Būtent dėl šios priežasties teisėjų klano vyriausiasis siuzerenas ponas Kryževičius ją išvadino teisėsaugos sistemos pūliniu ir padarys viską, kad teisėja būtų kuo greičiau iš sistemos išmesta. Nes tokia veikiančių jėgų logika.

Dėl N.Venckienės kovos susiklostė padėtis, kai teismai, greičiausiai iš dalies „lėlininkų” įtakoti, iš dalies dėl klano interesų (čia vektoriai sutapo) buvo priversti priimti nelogiškus ir neteisingus sprendimus, o N. Venckienė nenusileido. Kilo konfliktas, kur N.Venckienė, naudodama jai prieinamas teisines priemones siekė teisingumo, gi iš kitos pusės, klano interesas ir savisaugos instinktas vertė Kėdainių bei Panevėžio teismus tas teisines priemones ignoruoti arba naudoti iškreiptai. Dėl to teisingumo krizė Lietuvoje  dar kartą paaštrėjo, ir dėl šios priežasties jaunąją Kedytę iš tetos namų vasalams teko išplėšti tik naudojant grubią jėgą. Kito kelio klanas, o gal jau susivieniję keli klanai, jau neturėjo.

Dar ne pabaiga

Dabar jau galima daryti kelis apibendrinimus ir pamėginti atsakyti į  klausimą – kada „pedofilijos” istorija baigsis?

Nuo to momento, kai buvo nušautas teisėjas J.Furmanavičius, iki dabar, „lėlininikai” sėkmingai pasiglemžė savo įtakai Generalinę prokuratūrą, išpurvino policiją, pašalino iš darbo dorai dirbančius STT vadovus (prisiminkime – per pastaruosius metus kiek merų lėkė iš savo postų dėl korupcijos), įtakoja teismus. Kas gi liko iš kertinių valstybės institucijų? Tik VSD ir Prezidentūra. Prezidentūra, o tiksliau prezidentė nuolat atakuojama – nuo pat istorijos pradžios ją stengiamasi į visą šią istoriją įvelti. Įvėlus ji būtų priversta aiškinti savo teiginių motyvus ir sprendimų priežastis. Taip atsivertų galimybė pliekti ją kritikos ugnimi ir galime būti tikri, kad koks nors „Lietuvos rytas” tokios progos tikrai nepražiopsotų.

Taigi, vienas iš „lėlininkų” tikslų – susilpninti prezidentę, o jeigu pavyks – tai ir išversti ją iš posto. Beje, tą patį kai kuriose televizijos laidose teigiau dar 2010 metais. Dabar, po vaiko išplėšimo akcijos Klonio gatvėje prezidentė vos išsisuko – jai teko aiškinti savo poziciją, išklausyti tautiečių priekaištų vizito JAV metu, bet ir šį kartą jos įvelti nepavyko. Vos vos.

Kita vertus, galima pažvelgti ir taip: riogso autoritetą praradusių įstaigų krūva – Seimas, STT, Generalinė prokuratūra, policija, teismai. Vienoje tos krūvos pusėje liko tiktai Prezidentūra, kitoje – tik VSD. Tokie gražučiai, nematomi ir labai tylūs. Jeigu taikinys – prezidentūra, tai kas čia atakuojantis? Ir – kodėl? Dėl to kas jau pasakyta, galima teigti, jog pastaruosius du metus vyko šliaužiantis perversmas valstybėje, kurį labai gražiai pridengė pedofilijos istorija. O mes nieko ir nepastebėjome. O ką? Troleibusai juk važiuoja…

Dėl visų iki šiol suminėtų priežasčių galima manyti, jog pedofilijos istorija pasibaigs tada, kai a) teisėjų klanas susidoros su Neringa Venckiene ir b) kai „lėlininkai” nuspręs, kad kovai su prezidente Dalia Grybauskaite jiems reikia kito įrankio. Tada šis bus pamirštas ir laikui bėgant liks užklotas užmaršties dulkėmis. Galima manyti, jog tai įvyks dar ne tuojau – N.Venckienės reikalais ėmė domėtis kai kurie Seimo nariai, tad galima spėti, jog iki rinkimų pabaigos dar tikrai domėsis. Vadinasi, mažiausiai iki vėlyvo rudens.

Kalbant apie prezidentūrą kaip instituciją, reikėtų žvelgti į Lietuvos valstybės horoskopą, o kalbant apie prezidentę kaip asmenį – į jos asmeninį. Abiejuose jokie astrologiniai duomenys bent jau šiais, 2012 metais, jokių didesnių bėdų nerodo. Vadinasi, ji atsilaikys. Tai teikia vilčių, kad laisvė ir demokratija (tikroji, ne „lėlininkų” valdoma) Lietuvoje muziejine vertybe dar netaps.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

44 komentarai

 1. Kitas:

  Galutiniam vargšų žmonelių paklaidinimui čia kaip tik ir trūko “astrologinės analizės”.

  • Mindaugas:

   Pritariu. Čia ir taip, beveik jau mitologinė istorija, tai dar betrūko ir pseudomokslinių orų berniuko pasvaičiojimų. Tamsiai miniai pats tas, aišku…

  • Liudvikas:

   Na kažkodėl visi pamiršta kad į aukščiausius postus, tą patį Kryževičių paskyrė prezidentė. Todėl Nagli atidžiau paburk iš tų žvaigždžių 🙂

   • jurate:

    nemanau,kad pamirsta,greiciau apsimeta,kad pamirsta.Juk visur-policijoje,prokuraturoje, saugume galioja nerasyta taisykle-nusikaltimus isaiskinti,bylas kelti galima tik iki tam tikros ribos.Toliau-tabu,nelieciamieji.Man visada labai idomu,kaip bent sau aiskina atrodytu rimti zmones,kai nagrinedami esama padeti,peikia Kryzeviciaus,Grinos,Valio istaigu darba ir sako,kad pazangos taigi nematyti.Matyt reikia eiti toliau,bet …suveikia tabu!

  • To Kitas:

   Astrologu patarimais naudojasi daugelio issivysciusiu valstybiu prezidentai, aisku, tai neviesindami. Kiekvieno asmeninis reikalas-tiketi tuo ar ne. Geriau isklausyti astrologu prognoziu, nei skaityti lietryciu pasaku…

 2. Beatrice:

  kadangi astrologija-mokslas begalinis laike, tai kodel nepazvelgus i ivykius iki teisejo nuzudymo…Kyla klausimai-su kuo bendravo Drasius? Venckai? Kedziai? Garliavos viesnamis su nepilnametemis-kokie cia sios seimos santykiai? Ar Venckus gyne viesnamio savininka del ju pazinties ir rysiu? Ar Drasius naudojosi to viesnamio paslaugomis? Ar viesnamis teike paslaugas ir galimiems pedofilu klano atstovams? Kokie ju tarpusavio rysiai? Gal viesnamio savininkas, o tuo paciu ir advokatas Venckus jau tada zinojo apie teisejo ‘polinkius’? Istirkite ir dar ankstesnius ivykius-kas tie Zapolskiai? Kodel pazyma apie Mergaites tvirkinima isdave butent Zapolskyte-Kairiene? Daug yra informacijos LL, bet labai truksta analizes. Gal astrologas galetu izvelgti tuose ankstesniuose ivykiuose galimas ‘lelininku’ zvaigzdes, tas galimas sasajas tarp nusikalstamu Garliavos klanu ir taip vadinamo aukstuomenes pedofilu klano???

 3. Ausrine:

  kaip visada – straipsnis apie nieka. Ir kaip astrologas jis yra labai silpnas. Labai

 4. kaip puciama migla i akis:

  Sulija, gal nebeburk… Cia daug burei, burei, o apie mergaite kazkodel ir nieko nepasakyta. Matyt tamstos supratimu mergaite buvo primokinta Venckienes ar Drasiaus, o gal “lelininku”? Kodel savo burimus pradedi ne nuo istorijos pradzios. Is tavo spejimu iseina, kad istorija prasideda nuo Kedzio ir jo bendrininko vieksmu tai yra “zudyniu”? O juk istorijos pradzia prasideda, kai pradejo tvirkinti mergaite. Kodel savo spejimuose neuzduodi tiesaus klausimo ar mergaite tvirkinta ar ne? Nepalietei svarbiausio klausimo, o emei narplioti antraleilius klausimus taip nukreipdamas demesi nuo esminio klausimo, nuo ko viskas ir prasidejo.
  Vanduo taip sudrumstas, kad visos zuvis lenda i pavirsiu. Si istorija tik tuom ir guodzia. Sulija, ka jus norit apgauti, gal tik save pati? Jums turetu buti geda!!! Kuo toliau tuo graziau.

 5. vizitor:

  pukios pastabos. Tai pirmas straipsnis, kuris visiškai atitinka mano koncepciją. Greičiausiai:lėlininkai pasonaudojo Kedžio sprendimu paviešinti savo situaciją tam, kad pašalintų teisėją Furmonavičių. Juk Furmonavičiaus funkcija pedofilijos byloje liko neaiški. Anot Kęstučio Vilkausko, VSD informatoriaus, (apie tai rašė KK)jis turėjęs pedofilinį kompromatą tą žūties dieną atnešti į teismą. Tai gal Furmonavičius buvo įtrauktas tik kaip kompromato rinkėjas?

 6. vizitor:

  labai teisingos autoriaus pastabos ir dėl to, kad viskas tarsi netyčia, bet tikslingai kreipiama prieš Prezidentę. Man ypač apmaudu, kad prie to jau seno “valstybibinkų” priešiškumo Prezidentei prisideda ir mano mėgstami inteligentai, tokie NVO lyderiai, kaip Pilietinės Visuomenės instituto direktorius Darius Kuolys. O Nakas irgi, lyg netyčia, lepteli, kad Prezidentė bijosi “konkurentės” Venskienės, kuri gali pretenduoti į prezidentes. Kažkas turėtų patyrinėti ir tokių NVO veiklą kaip Muravjovo vadovaujama Transpierance Internacional, kuri žaidžia, kad kovoja su vokeliais, bet iš tikrųjų tai jos pagrindinis darbas berods yra “žurnalistų pusryčiai”. Vargšai žurnalistai matyt badu mirtu nepapusryčiavę sočiai su Muravjovu ir nesulaukę nurodymų kurias galvas kirsti ar kokė kitokį konfliktinį šou suorganizuoti.:)

  • to vizitor:

   Prezidente pati pasirinko savo pozicija, sioje byloje, o gal kas ir padejo jai pasirinkti tokia pozicija…Tad nemeilikauk kokia ji vargse, kodel ja puola, kodel reitingai krinta ir pan.? Bandyk, gal tau pavyks reitingus pakelt. Uzteks ir dienrascio Lietuvos ryto antrastes ar LNK kad paskelbtu ” Prezidentes reitingas, kaip niekad aukstas” jai pritaria 99 procentai salies gyventoju. Tu tuom patiketum? As tai ne. Zinau viena as uz ja daugiau niekuomet nebalsuosiu!!!

 7. vizitor:

  beje, mūsų “liberalai” matomai glaudžiausiai bendradarbiauja su “lėlininkais”. O Melianas, suorganizavęs antteroristinį aktą “įkaitės išlaisvinimui” ko gero, tiesiogiai.

 8. nerijus:

  jo sveistas sviestuotas.kad lelininkas dirba tai ir kaniu jasna.

 9. Kur?:

  Taip, P Šulija, bet tame straipsnyje prieš porą metų, teigėte, kad jokios pedofilijos nebuvo…Tai už ką kovojo Drąsius, o dabar Neringa?

 10. Kažin:

  Matyt, kad spektaklio sąmatoje numatytų lėšų dar yra, jos skirtos būtent tokių rašinių išlaidoms…
  Manau, kad šis spektaklis yra skirtas valdžios išsilaikymui valdžioje per beviltiškumo skleidimą viešumoje arba žmogaus visiškam nupilietinimui…, – “mažas esi ir pakeisti nieko negali”…
  Taigi tikėtina, kad šiuo spektakliu yra vykdoma nusikalstamo pobūdžio veika dvasinio genocido masto… Ar tokia destrukcija kyla ne iš žmogaus dyko buvimo pasaulyje…

 11. Aistė:

  Pritariu P. Nagliui visai taip pat galvoju, tik be astrologijos.

 12. mona:

  puikus straipsnis! P. Šulija kaip visuomet šmaikštus ir labai įžvalgus. Anot žvaigždžių, vieną dieną vis tiek paaiškės, kokia yra tiesa.

  • Kažin:

   O kaip tiesa galės paaiškėti, jeigu Seimo partijos ir toliau bus valdžioje. Juk atskleidus tiesą, dabar esančiųjų valdžioje ar jų “sėbrų” lauktų baudžiamoji atsakomybė už juodųjų technologijų kūrimą ir naudojimą valstybės valdyme, piktnaudžiaujant valstybės valdymo galiomis, ir tuo valstybei ir visuomenei padarytą žalą.

 13. Darijus:

  Hitleris irgi viską pagrįsdavo astrologija.

 14. Angel:

  Na ponas Šulija skystai jūs čia, skystai… O kur jūsų ankstesnės prognozės šia tema, kur jūs nenorėjote viešinti. Sakau prognozės, nes jūs ir ne tik jūs darėte prognozes ateičiai šioje istorijoj. “Užanspaudavote voke ateities kartoms?” Pamenate vienoj laidoj darė prognozes įvairiausio plauko būrėjai? Kortas metė rusaitė Svetlana, dar buvo daugiau pasireiškusių, o jūs mykėt mykėt ir galų gale pasilikote teisę nutylėti.
  Jūs pasidomėkit ką nuveikė per šį laiką ponas A. Sakalas. Jis su pasiutimu vis aiškina, kad stankūnaitei niekada nebus pareikšti kaltinimai… taip buvo tikras tuo… nors visi žino, kad yra visiems žinoma nutartis stankūnaitės atžvilgiu. Kažin kodėl?

 15. svečias:

  pritariu autoriaus nuojautoms ir vizitor postams. Čia va pateiksiu ir įrodymus, kuriuos radau culture lt forume:
  o čia tai bent!!! 2012-06-13 12:45
  compromat.ru/page_30843.htm
  gal šis straipsnis paaiškins KAS YRA TAS “LĖLININKAS”, KURIS NELEIDŽIA IŠAIŠKINTI LIETUVOS PEDOFILIJOS SKANDALO?

 16. svečias:

  toliau: CITATA IŠ INTERVIU: 2012-06-13 13:00
  Соколова: Борис Абрамович, мы хотели бы побеседовать с вами не как с главным врагом кровавого режима, а как с мужчиной, имеющим репутацию гедониста, сексуального гиганта, ценителя хорошего секса и красивых девушек…

  Березовский: Вы, простите, о чем?

  Собчак: Не отпирайтесь, Борис Абрамович! Если раньше вы были славны своим жизнелюбием в узких кругах, то теперь даже Высокий суд города Лондона в курсе ваших маленьких слабостей.
  Березовский: Что вы имеете в виду?

  Собчак Вашего водителя, который подал на вас в суд и утверждает, что вы принуждали его привозить вам несовершеннолетних девиц.

  O pamenate Berezovskio istoriją su nepilnamete lietuvaite iš Šiaulių? Kurią kažkokie tarpininkai jam nusiuntė? Berods tik pedagogų Dialogas ir rajoninis Šiaulių laikraštis apie tai spausdino. Kiti politkorektiškai nutylėjo.

 17. svečias:

  gal kas pamenat 2012-06-13 13:02
  tą straipsnį apie mergaitę iš Šiaulių, per tarpininkus nusiųstą Berezovskiui? Spausdintas buvo berods Dialoguose.

  O šiame straipsnyje rašoma apie Berezovskio ryšius su bolševikais:
  compromat.ru/page_12323.htm
  Taigi, greičiausiai jis remia ir Latvijos bolševikų lyderį Lindermaną. Kas nuneigs? Nebent Juozaitris:)
  Iš straipsnio apie jam šveicarų iškeltą bylą dėl pinigų plovimo ir kitų machinacijų, galima sprėti, kad mūsiškį Fly Lal bandė pirkti Berezovskis. Jis jau valdo keletą oro uostų. Jo ryšius su mūsų neoliberalais irgi turėtų kas nors išsiaiškinti.

 18. svečias:

  . O čia tai bent!!!
  compromat.ru/page_17435.htm
  BEREZOVSKIS IR LATVIJOS PEDOFILAI. Rūpūs miltai.

  Березовский и стратегические партнеры: участник “педофилгейта” экс-премьер Шкеле, коррупционер-сифилитик Нейл Буш и “мелкий жулик” Белоконь Продвижение обучающих программ для латвийских детишек от 9 до 12 лет в надежных руках

 19. lady DI:

  Galejo Sulija kaip geras astrologas ir uzbaigti sita darba- jei zino, kad Usas yra is Skaliku zvaigzdyno, tai tegu nustato ta kita asmeni is skaliku zvaigzdyno. Kam bereikalingai rasineti. Pasakei A, pasakyk ir B.

 20. Atimkime teisėsaugą iš klanų...:

  LR piliečiams
  Lietuvos Respublikos Prezidentei
  LR Seimo pirmininkei
  LRS nariams
  MANIFESTAS

  REIKALAUJAME DEMOKRATINIŲ TEISĖSAUGOS REFORMŲ, ĮVEDANČIŲ REALŲ VISUOMENĖS DALYVAVIMĄ VYKDANT TEISINGUMĄ IR FORMUOJANT TEISĖSAUGOS INSTITUCIJAS

  Kviečiame visus piliečius, pritariančius šiam pilietiniam dokumentui, neatidėliojant siųsti savo raštišką pritarimą e-mailais, nurodant savo vardą, pavardę bei miestą ar NVO (jei jei esate jos atstovas) adresu:
  uzdemokratineteisesauga@gmail.com

  Kviečiame būti pilietiškai solidariems ir šį dokumentą persiųsti visiems savo pažistamiems ir bičiuliams

  2012-06-12
  Atmetame Teisingumo ministerijos paruoštą, prezidentūros ir vyriausybės ,,palaimintą“ įstatymo projektą, numatantį netrukus teismuose įvesti visuomenės teisėjų (VT) institutą. Taip šio projekto anoniminiai autoriai nusprendė pervadinti nepopuliarią visuomenėje sovietmečio atgyveną– tarėjų instituciją, nes nutarė, kad ta pati panelė nauja suknele pasirodys visuomenei priimtinesnė ir jamielesnė…Tuos VT sąrašus pagal projektą sudarys ir apmokys esama klaninė teisėsauga, o sprendimus bylose vis vien priiminės oficialūs teisėjai, kuriais pasitiki vos trylika procentų piliečių… Siekdami demokratizuoti uždarą teisėsaugos sistemą NVO ir piliečiai reikalauja šių konkrečių reformų:
  1. Įkurti LR prisiekusiųjų teismo (PT) instituciją baudžiamųjų bylų nagrinėjimui (prisiekusiųjų kiekis – nuo šešių iki dvylikos asmenų, teisėjas PT tik pirmininkauja).
  2. Įstatymais įteisinti (įtvirtinti) LR asmenų teisę rinkti apylinkių teisėjus tiesioginiuose rinkimuose.
  3. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui rinkti LR Generalinį prokurorą ir apygardų vyriausiuosius prokurorus.
  4. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti visus LR Vyriausiojo administracinio teismo, LR Aukščiausiojo teismo ir Konstitucinio teismo teisėjus.
  5. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti teisėją Europos žmogaus teisių teismui ir teisėją Europos teisingumo teismui
  Siekdami demokratinių permainų ir efektyvaus teisėtvarkos darbo mes reikalaujame:
  1. Įstatymais įteisinti asmenų teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui iš teisinį išsilavinimą turinčių pretendentų rinkti Policijos generalinį komisarą
  2. Teisės piliečiams tiesioginiuose rinkimuose tam tikram laikotarpiui rinkti teritorinių viešosios policijos padalinių vadovus. Tai yra, siūlome įsteigti renkamo policijos šerifo instituciją JAV ir kitų šalių pavyzdžiu.

  V.Anankienė (Visuomeninės piliečių sąjungos pirmininkė), I.Andriukaitienė (Kaunas), S. Andrulienė, E Antakauskė, G.Daugėla, V.J.Bacevičius (Kybartai), R.Bagdonienė ir V.Bagdonas (Brookfield, Ilinojus), J.Bajorūnienė (Edmonton, Kanada), A.Balčiūnienė (visuomenininkė, Kaunas), J.Baltušis (Kaunas), A.Bartusevičius, E.Baublienė (Kaunas), D.Bieliauskienė (Vilnius), V.Bigelis (Varėnos raj.), R.Braziulis (Lietuvos žaliujų judėjimo pirmininkas), S.Braziulis (Ignalina), A.Burlingis (Kaunas), M.Butkienė (Vilnius), V.Čemeška (Panevėžys, Lietuvos kariuomenės kūrėjas, AT gynėjas), A.Dambinskas (Tauragė, Liet.žm.teis.gyn.asoc.), D.Dambrauskienė (Raseiniai), V.Dikavičius (Kaunas), J.Dzedulionis (Kaunas), K.Fabich (Kaunas), O.Gargasaitė (Raseiniai), D.Gervienė, A.Globys (Tauragė), S.Gotoveckienė (Panevėžys), I.Grokauskienė (Panevežio raj.), D.Isevičienė (Kaunas), L.Jakas (VšĮ ,,Karių teisės“ prezidentas), J.Jeremičius, R.Jonaitis (LŽTGA Kauno skyriaus atstovas), A.Judeike (Edmonton, Kanada), A.Judeika (Edmonton, Kanada), R.Juknevičius (Šiauliai), S.Jurgilaitytė (Gargždai), V.Jurgilevičienė (Nepartinio demokratinio judėjimo Klaipėdos skyriaus pirmininkė), V.Jusaitienė, V.Jusaitis (Kaunas)ir t.t. (keli šimtai parašų)

 21. Kidukas:

  Įdomios mintys. Vertos apmąstymo. Gerbiu Naglį už tiesią nuomonę.

 22. šerloks - apibendrinta conspiracy teorija Lietuvai:

  dabar atsistatydino iš Pilietinės visuomenės instituto direktoriaus pareigų Darius Kuolys. Matyt paveikė Meliano pagąsdinimas: ot pažiūrėsim kur dedi tuos keturis milijonus, skirtus tik pilietiniam mokinių ugdymui. Prisikabinti labai lengva. Bet nežinau ar man gaila. Tai, kad jis garliavą vairavo link prezidentūros, man nepatiko. Juk jau iš anksto buvo aišku, kad prezidentūra kažkam labai didelė kliūtis. Tad bandymas spausti prezidentę kištis į “harliavinę bylą” tarnavo tik tiems pasipiktinusiems pašalintiems prokurorams, kurie ir tykojo prezidentę pačiupti už šio kabliuko ir apkaltinti ją kišimusi.

  O LNK, pamenate, kiek kartų suko Gaivenio laidos “abipus sienos” anonsą apie neva slaptus Prezidentės pokalbius? Siejasi tai su „Lietuvos ryto“ televizijoje apie antrąjį „paksogeitą“ prabilusiu Aloyzu Sakalu. Juolab, kad „Abipus sienos“ prodiuseris gerai pažįstamas su vienu A.Sakalo bičiuliu. Tuomet buvo tik ruošiamasi “Žalimo skandalui” ir Sakalas iš anksto trynė rankas, o Gaivenis manė, kad Prezidentė jau jo rankose. Žalimo parodymai turėjo apkaltinti Venskienę visų žudynių organizavimu, o “slapti pokalbiai” paliudyti Prezidentę ją rėmus. Bet po kratų viskas atsisuko prieš policijos pareigūnus. Ką duodi, tą gauni. Ačiū Dievui, kad tas dėsnis gana greit suveikė.

  Kai ir šis sąmokslas nepavyko, sprogo Snoro skandalas. ( Prieš tai netikėtai miršta pagrindinis konservatorių rėmėjas Lubys. Detektyvai žino, kad melataminas (?) moka sukelti infarktą ir išgaruoja be pėdsakų per 30 val. Kas žino tikrasias priežastis. Be aišku viena – Konkurentų oligarchams neliko. ) Netyčia? Kitas nepavykęs ėjimas? O čia jau prasidėjo tikra “velnių veselja”. Atsiranda dvi strėlės nukreiptos į du taikinius. Viena viena linija – tai pedofilijos byla ir Kauno įvykiai, kurių sąmoningai klaidingos versijos tyrimas yra akivaizdžiai nukreiptas prieš Jos Ekscelenciją; antroji linija – banko „Snoras“ nacionalizavimas, ir dėl jo strėlės smaigalys nukreiptos į Lietuvos Banko vadovą V.Vasiliauską, Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių ir Seimo pirmininkę Ireną Degutienę.

  Mano nuomone už Snoro banko siužeto kyšo Rusijos opozicijos ausys ir tokio jos lyderio kaip Berezovskis, kurio pagalbos matomai tikėjosi Snoro vadovai, pabėgę į DB. Vasiliauskas pasigenda 3 milijardų, tuo tarpu prokurorai ieškinį pateikia tik 800 000 milijonų. Ar likusius išsidalins advokatai?:)
  Snoro žulikus apsiėmė ginti Irmantas Dobilas. Irmantas Dobilas taip pat yra LNK savininko Dariaus Mockaus valdomos bendrovės advokatas beveik šimtamilijoninėje byloje prieš privesto prie savižudybės ir 2010 birželio 29 d. nusišovusio verslininko A.Gureckio našlę Violetą Gureckienę – nors prokuratūroje yra Antano Gureckio priešmirtiniai rašteliai, kad dėl privedimo prie savižudybės kaltas Darius Mockus ir Raimundas Kurlianskis.
  Mockus – vienas dosniausių “Tvarka ir Teisingumas rėmėjų. Partija Tvarka ir teisingumas – pagrindinė laikinosios Seimo komisijos „Snoro“ banko bankrotui iniciatorė

  Puolimą prieš Seimo pirmininkę I.Degutienę inicijavęs A.Butkevičius – Socialdemokratų partijos pirmininkas. Socialdemokratų partija ilgą laiką buvo viena iš „Gazprom“ dukterinės įmonės „Dujotekana“ finansuojamų partijų.

  Darbo partija, taip pat palaikanti „Snoro“ banko bankroto parlamentinį tyrimą, taip pat turi sąryšių su Rusija, tik neaišku ar su pozicija, ar su neoliberalų opozicija. Greičiau su pastaraja.Nes pabėgus į Rusiją jo niekas nepuolė ginti. o šiuo metu teisme yra Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos byla.

  Kai LNK prabilo apie Prezidentės telefoninių pokalbių paviešinimą, visi ėmė smerkti VSD. Bet užmiršo, kad Mockaus -Kurlianskio valdomas konsernas valdo kone visas telefonų kompanijas – Omnitel, Bitę… o gal ir Teo, reiktų pasitikslinti.

  Pabaigai pridursiu, kad savo nuomonės neturiu. Ji suformuota medijos, kaip ir visų kitų. Tad jei kur klystu, prašom pataisyti.

 23. Saulė:

  Nagli, o copy paste ko neužsidedi už svetimų minčių tiražavimą??? Smurtas prasideda ir nuo smulkių mentalinių poėmių be nuorodų į blogerių autorystę:))) Atleistina, jei negavai honoraro:)))

 24. Nijolė, konservatorė 2:

  Teisybės niekada nesužinosim… velniop tą pedofilijos bylą, ji jau pasmerkta, gintis privalom patys – saugokim savo vaikus. Bet kaip išgelbėt pagrobtą mergaitę…

 25. Giedre:

  Vakar “Alfoj” atsirado straipsnis apie tai, kad FNTT vadovus Palaičiui atleisti primygtinai rekomendavo VSD. Būdinga, kad rekomendavo kažkaip suktai — ne oficialiu raštu, o taip sovietiškai–draugiškai. Iš serijos “tu, Palaiti, pats susiprask”. Manau, kad tai visai nebloga Šulijos teorijos iliustracija. Lauksim, kur VSD ausys išlys dar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė