Žodį „TIE-SOS!“ piliečiai kviečiami rašyti visose Lietuvos aikštėse – Kaune jau yra sulaikytų (8)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Birželio 6 dieną, trečiadienį, 12 valandą, kaip ir kasdien užrašę žodį „TIE-SOS!“ Simono Daukanto aikštėje, laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia į vaikštynes Gedimino prospektu, praneša užteisingumą.lt.

Sustojus Vinco Kudirkos aikštėje prie vyriausybės ir Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo, kreidelėmis bus užrašomas žodis „TIE-SOS!“ šiose Vilniaus vietose.

Akcijos iniciatoriai ragina tuo pačiu metu laisviesiems menininkams ir piliečiams rašyti šį žodį ir kitose Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse bei nepamiršti pasidalyti nuotraukomis ir vaizdo medžiaga.

Šiandien, birželio 5 dieną, Kaune apie 14 val. policijos pareigūnai sulaikė asmenis, kurie Nemuno krantinėje prie Vytauto bažnyčios bandė kreidelėmis nupiešti žodį „TIE-SOS!“.

Kaip praneša Alfa.lt, akcijos dalyviai, norėdami prisidėti prie Vilniuje jau kelias savaites vykstančios akcijos, kurios rengėjai prie prezidentūros vis atnaujina menininko Gitenio Umbraso užrašą, 12 kauniečių susirinko Nemuno krantinėje ir spalvotomis kreidelėmis pradėjo piešti. Beveik pusė akcijos dalyvių buvo vaikai.

Edvino Marčenkovo nuotr.

Edvino Marčenkovo nuotr.

Nepraėjus ir 10 minučių, prisistatė policijos pareigūnai ir pareiškė, kad akcijos dalyviai yra sulaikomi. Pasak šios akcijos dalyvių, autobusu buvo išvežta 12 žmonių, taip pat ir dalis vaikų.

Vėliau buvo keturi nepilnamečiai paleisti. Visiems paaugliams policija įteikė raštiškus kvietimus atvykti į tolesnes apklausas.

Edvino Marčenkovo nuotr.

Edvino Marčenkovo nuotr.

Iš pradžių policija sakė, kad surašys dalyvius ir galime eiti. Po to gavo valdžios nurodymą visus sulaikyti ir vežti į skyrių, todėl neleido skirstytis ir išsikvietė pagalbai dar du automobilius, socialiniame tinkle rašo vienas iš liudininkų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. o taip:

  Vampyrai bijo saules ,o valdzia ir pedofilai labiausiai bijo Tie-SOS.

 2. kral:

  TIE-SOS!!!
  Visi,visur,visada reikalaukime TIE-SOS!Ji reikalinga kaip duona kasdienine!

 3. Jotvingis:

  Kas bus, jei tikroji tiesa skirsis nuo JŪSŲ tiesos?

 4. L.:

  laisvieji menininkai vertina laisvę, todėl neprisijungsime.

 5. Tie SOS:

  tiesa gimsta nakti. Kaune per nakti pabaigtas zodis Tiesos ir dar Azuolyne uzrasytas.

  Visai kaip sovietmeciu, po nakties padetos geles R.Kalantos susideginimo vietoje.
  gudus okupacijos metai.
  o dabar ar kitaip yra?

 6. Kažin:

  Keistoka – iš melagių reikalaujama tiesos, iš kur jie jos ims… Logiškiau būtų iš melagių reikalauti melo. Man atrodo, kad ir efektingiau būtų reikalauti melo. Tada visi taptume melagiai ir – jokių problemų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė