Energetikos ir technikos muziejuje – metalo meno paroda (0)

 efoto.lt | Kept nuotr.

efoto.lt | Kept nuotr.

Birželio 8 dieną 15 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Vilnius, Rinktinės g. 2) bus atidaryta metalo meno paroda „ Nuo rato iki mėnuleigio“.

Eksponatų gamybai panaudoti siuvimo mašinos, žoliapjovės, spausdinimo mašinėlės, melžimo aparato detalės, sparnuotės, automobilio ratų priveržimo diržų sagčių dalys, automobilio vairo mechanizmo kryžmės, tarybinio benzopjūklo bakas, medicininiai įrankiai, dyzelinio automobilio purkštukai, guoliai, varžtai, veržlės, stiklainių dangtelių uždarymo įrankis, kampinio šlifuoklio apsauga ir daug kitokių „gelažų“.

Pasak parodos autoriaus Renaldo Dariaus Dulinsko, visų šių darbų kūrimas – tai tik atsitiktinumas. Pirmas darbas – tai nedidelis motociklas, gimęs iš noro padovanoti draugui gimtadienio proga originalią dovaną. „Išvertęs kelias dėžes turėtų įrankių ir detalių, panaudojęs savo gerus raktus, suvirinau motociklą. Tuo būtų ir pasibaigę, jei ne dar vienas motociklas ir dar, ir dar…Į džeržgiančią metalo karuselę įsisukau palengva. Rastos metalo lauže įvairių mechanizmų detalės sufleravo, kad galima pagaminti ne tik motociklus“, – sako ekspozicijos autorius.

Paroda veiks iki liepos 8 dienos.

Darbų autoriai Renaldas Darius Dulinskas ir jaunimo grupe „Šriubai“.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė