Lietuvos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkurso „Aguonėlė“ laimėtojų koncertas (0)

Birželio 3 d. (sekmadienį) 15 val.  M.K.Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre (T.Kosciuškos g. 11, Vilnius) vyks vaikų ir jaunimo šokių grupių ir ansamblių konkurso „Aguonėlė“ laimėtojų koncertas.

19-asis konkursinis festivalis, kurį, tęsdamas tradiciją ir siekdamas aktyvinti liaudiškos choreografijos judėjimą, kartu su M.K.Čiurlionio menų mokykla surengė Lietuvos liaudies kultūros centras, apskriejo visą Lietuvą ir į šokio sūkurį įtraukė tūkstančius šokėjų, muzikantų, dainininkų.

Šiemet „Aguonėlės“ laimėtojais tapo Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“ (meno vadovė ir vyr. choreografė Roberta Macelienė), Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų šokių ansamblis „Malūnėlis“ (meno vadovė Birutė Brazdžiūtė), Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių studija „Mažasis Suvartukas“ (vadovė Ilona Baltikauskaitė), Šilutės Žibų pradinės mokyklos jaunučių liaudiškų šokių grupė „Žiburėlis“ (vadovė Regina Puodžiuvienė), Jurbarko kultūros centro jaunių ir jaunuolių liaudiškų šokių grupė „Nemunėlis“ (vadovė Jolanta Telišauskienė), Kelmės kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė (vadovė Dijana Bakšienė), Šilutės pirmosios gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Atlaja“ (vadovė Rita Kurpeikytė).

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti specialiais šio konkurso diplomais ir prizais, kuriuos steigia Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos liaudies kultūros centras.

Kategorijos: Etninė kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė