Seimo Socialinių reikalų komitetas aiškinsis Garliavos įvykių aplinkybes (1)

Gegužės 31 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas išklausys atsakingų institucijų atstovų paaiškinimus dėl mergaitės perdavimo Garliavoje.

Į Seimo narių klausimus yra pakviesti atsakyti vaiko teisių apsaugos kontrolierė, Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojai bei kiti valdininkai ir policijos pareigūnai.

Nors gegužės 31 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto darbotvarkėje paskelbtoje Seimo tinklapyje šis klausimas nors ir neįrašytas, tačiau, Alkas.lt žiniomis, jį ketinama svarstyti 15 val.

Socialinių reikalų ir darbo komitetui aiškintis mergaitės perdavimo Garliavoje aplinkybes yra pavedusi Seimo seniūnų sueiga. Šį sprendimą seniūnų sueiga priėmė kaip alternatyvą, Seimui nepritarus siūlymui įkurti specialią Seimo komisiją įvykiams Garliavoje tirti.

Pranešama, kad Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriuo siekia nustatyti, ar paimant mergaitę iš globėjų namų pareigūnai neviršijo tarnybinių įgaliojimų.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė