Judėjimas „Už teisingumą“ tarptautinę vaikų gynimo dieną kviečia paminėti pilietinėmis akcijomis (0)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Birželio 1-ą,  minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Pilietinis judėjimas „Už teisingumą“ kviečia prieš valdžios smurtą ir melą protestuojančius piliečius 12 val. rinktis Vilniuje prie Valstybės saugumo departamento (VSD) Vilniuje, Vytenio g. 1. Čia vyks pilietinės šeimų vaikštynės „Už vaikystę be smurto“.

Jų metu bus pareikštas pilietinis protestas prieš gegužės 17-ąją valdžios surengtą smurto išpuolį ir išreikštas susirūpinimas iš gimtųjų namų išplėštos Kauno mergaitės likimu.

Vaikštynių rengėjai sako, kad tą dieną gatvėje prie VSD rūmų bus kuriama meninė instaliacija o vaikai turės galimybę parašyti laišką Deimantei Kedytei ir išsakyti jai savo paramą.

Judėjimo „Už teisingumą“ tinklapis praneša, kad Vaikų dienos minėjimas vyks taip pat ir Kaune bei Klaipėdoje.

Kaune birželio 1-ą vyks eitynėse „Jaunimas – už vaikus“. Jos prasidės 16 val. nuo Įgulos bažnyčios (Soboro) ir baigsis Rotušės aikštėje. Kauno eitynes  rengia Lina Šulcienė ir Justė Milušauskienė.

Klaipėdiečiai birželio 1 d. 17 valandą rinksis Mažvydo alėjoje, šalia Vaikų ligoninės, čia bus viešai skaitoma Jungtinių Tautų Vaiko teisių Konvencija. Taip bus paminėtas Lietuvos valstybės prisijungimo prie Jungtinių Tautų Vaiko teisių Konvencijos 20-metis. Vyks piešinių konkursas ant asfalto, bus rašomi linkėjimai Deimantei Kedytei, leidžiami į dangų violetiniai balionai, vyks eitynės prie Žuvusių jūreivių paminklo. Akcijos rengėjai klaipėdiečių ir miesto svečių prašo ateiti į Mažvydo alėją su vaikais, atsinešti balionų, savo pieštų atviručių, pieštukų, kreidelių ir popieriaus lapų.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė