Nepavyko patvirtinti „Snoro“ komisijos išvadų (0)

Seimo komisija, tyrusi „Snoro“ banko griūtį, šiandien, gegužės 30 dieną, taip ir nepatvirtino išvadų, kadangi nebuvo surinktas kvorumas.

„Rytoj mes registruosime komisijos išvadas ir atsakymus į mums Seimo suformuluotus klausimus“, – žurnalistams kalbėjo komisijos vadovas Valentinas Mazuronis.

Pasak V. Mazuronio, konservatoriai, liberalai ir liberalcentristai grasino boikotuoti komisijos darbą, jei nebus svarstomi konservatoriaus Jurgio Razmos pasiūlymai. O Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovai vis dėlto komisiją sugriovė, rašo „DELFI“.

„Ties šeštu ar septintu pasiūlymu Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai paliko posėdžių salę, teigdami, kad jie nesutinka su tomis nuostatomis, kurias komisija priėmė“, – tęsė V. Mazuronis.

Komisijos preliminarios išvados, kurios buvo pristatytos prieš savaitę, iš esmės nesikeičia.  Teigiama, kad „Snoras“ nacionalizuotas neturint pakankamai informacijos, kad Lietuvos bankas „Snorą“ prižiūrėjo netinkamai ir dar 2009 metais turėta informacijos apie banko prastą būklę.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė