Toliau teisiami sąjūdininkai (0)

A.Medalinskas

A.Medalinskas

Gegužės 29 d. ryte antrame Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo toliau nagrinėjama sąjūdininkų, mitingo „Už teisingumą“ rengėjų administracinę bylą.

Iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariui Alvydui Medalinskuiovo ir Kovo 11-osios akto signatarams  Bronislovui Genzeliui ir Romualdui Ozolui,  už tai, kad kovo 17-os dienos mitingą prie Seimo surengė valanda anksčiau ir ne toje vietoje kurioje nurodė savivaldybė, grasinama baudomis nuo 500 iki  2000 litų arba areštu.

Į šiandieninį teismo posėdį teisiamųjų ir vėl susirinko palaikyti apie 90 visuomenininkų. Teisiamieji savo kaltės nepripažįsta ir reikalauja, kad atsakomybėn už tyčinį trukdymą būtų patraukti Vilniaus miesto savivaldybės valdininkai.

Teismas sutiko išnagrinėti teisiamųjų prašymus dėl dviejų savivaldybės atstovų patraukimo teisinėn atsakomybėn ir atsakymus į juos pateikti per kitą posėdį.

Teisiamųjų advokatai paprašė teismo iš Vilniaus miesto savivaldybėje išreikalauti posėdžių protokolų, kad būtų išsiaiškinta, ar vienodais kriterijais buvo vadovaujamasi  svarstant visuomeninkų ir tautinių mažumų prašymus tą pačią dieną rengti mitingus. Teismas su šiuo parašymu sutiko.

Kitą teismo posėdį ketinama surengti birželio 19 d.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė