Ir A.Čaplikas seka socialdemokratų, „tvarkiečių“ ir „darbiečių“ pėdomis (2)

Gedimino Bernoto nuotr.

Gedimino Bernoto nuotr.

Po to kai Socialdemokratų partija, Darbo partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“, dar likus nemažam laiko tarpui iki rinkimų, jau ėmė dalytis valdžią ir po rudenį vyksiančių Seimo rinkimų pasirįžo formuoti valdančiąją daugumą ir užimti premjero postą, Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) pirmininkas Algis Čaplikas ėmė skatinti liberalias partijas nebesivadovauti ambicijomis, o vienytis. 

„Manau, kad situacija, kuomet trys populistinės partijos, ketverius metus labai silpnai veikios opozicijoje, galimai telkia jėgas, imituodamos tariamą stiprybę ir ryžtą paimti valdžią, turi būti rimtas signalas Liberalų ir centro sąjungai bei Liberalų sąjūdžiui. Jei dvi liberalų partijos nesivienys ir toliau atiminės viena iš kitos balsus, gali atsitikti taip, kad po rinkimų Seime nebebus jėgos, kuri deramai gintų liberalias idėjas ir demokratiją”, – sakė A. Čaplikas.    

Jis pakvietė Liberalų sąjūdžio vadovybę dar kartą apsvarstyti partijų bendradarbiavimą Seimo rinkimuose ir sprendimus priimti tiek vadovaujantis sociologinėmis prognozėmis, tiek realia politine situacija.

Artėjančių rinkimų vajus įsibėgėja?

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė