Sąjūdžio teismui – ne! (4)

Gegužės 29 d. 10 val. Vilniaus m. 2 apylinkės teisme (Laisvės pr. 79 A) vyks Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narių teismas. Sąjūdininkai Bronislavas Genzelis, Alvydas Medalinskas ir Romualdas Ozolas yra teisiami už tai, kad tariamai ne laiku pradėjo savo organizuotą mitingą.

Išties šie sąjūdininkai šių metų kovo 17 d. sukvietė piliečius į protesto akciją, raginančią nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje, prieš tai kaip to reikalauja Konstitucija pranešę atsakingoms valdžios institucijoms. Nepaisant to jie yra apkaltinti įstatymų laužymu.

Piliečių judėjimas „Pro Patria“ išplatino kvietimą kuriuo kviečia visuomenės atstovus atvykti į teismą ir stebėti šį teismo procesą ir paremti savo bendražygių:

„Visi, kam yra brangios mūsų valstybėje įtvirtintos konstitucinės ir piliečių teisės ir kas yra įsitikinę, kad, visuomenė, tauta ir piliečiai turi būti savo valstybės šeimininkais, visi, kas gali, yra kviečiami stebėti šį teismo posėdį. Trijų sąjūdininkų byla nėra tik jų asmeninis reikalas. Jų asmenyje Lietuvai priešiški elementai mėgina nuteisti visą nepriklausomybę iškovojusį Sąjūdį. Šis teismas –  sąmoningas ir įžūlus išpuolis prieš pačią Lietuvos valstybę“ – rašoma judėjimo „Pro Patria“ internetiniame portale paskelbtame kvietime.

„Solidarizuodamiesi su jais ginsime pačią atkurtąją Lietuvos Respubliką. Kova už tikrąją jos Nepriklausomybę dar nebaigta. Sąjūdininkų teismas tai primena ir įpareigoja tęsti šią kovą tol, kol panašūs teismai ir išpuoliai prieš Lietuvą taps negalimi ir net neįsivaizduojami“ – skelbia „Pro Patria“.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė