Prodiuseris M.Tyla dėl to, kad D.Montvydas „Eurovizijoje“ nepapuolė į dešimtuką apkaltino URM (16)

D.Montvydas Vilniaus oro uoste | V.Tumėno nuotr.

D.Montvydas Vilniaus oro uoste | V.Tumėno nuotr.

Gegužės 28 d. vidurdienį Donatas Montvydas su palyda parskrido iš Baku. Vilniaus oro uosto salėje jį pasitiko didelis būrys žiniasklaidos atstovų, giminės, draugai ir gerbėjai.

Dvi savaites Baku praleidęs dainininkas buvo papuoštas ąžuolo vainiku.14-tą vietą „Eurovizijoje“ užėmęs D.Montvydas sakė esąs patenkintas savo pasiekimu ir įgyta neįkainuojama patirtimi kuri ateityje jam leis lengviau jaustis scenoje.

Kartu su Donatu į Vilnių grįžęs prodiuseris Martynas Tyla dėl to, kad jo prodiusuojamas dainininkas nepateko į „Eurovizijos“ dešimtuką apkaltino… politikus. Jis teigė, kad aukštesnių vietų Lietuva gali tikėtis gal tik po kokių penkerių metų. Pasak prodiuserio M.Tylos kaimynai latviai ar estai nebalsavo už Lietuvą esą dėl netinkamo Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos darbo…

Įsijautęs į politikavimą prodiuseris Tyla nė nemanė patylėti ar prisiimti atsakomybės ir įsipareigojimų dėl savo globotinio ir savo paties darbo kokybės pagerinimo, bet pareiškė, esą,  kai politikai pagerins santykius su kaimynais, tai ir palaikymas „Eurovizijoje“ taip pat sustiprės.

Kategorijos: Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė