D.Montvydas Eurovizijos finale pasirodys ketvirtas (6)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šiandien, gegužės 24 dieną, Azerbaidžano sostinėje Baku „Crystal Hall“ arenoje per LTV buvo tiesiogiai transliuojamas antrasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis.

Jame tarp aštuoniolikos šalių atstovų į finalą bandė patekti ir Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. Pasirodė jis paskutinis, o tai laikoma labai geru ženklu, nes po D.Montvydo pasirodymo ir prasidėjo žiūrovų balsavimas. 

Aštuoniolikos Europos šalių atstovai pasirodė tokia tvarka: 1. Serbija, 2. Makedonija, 3. Olandija, 4. Malta, 5. Baltarusija, 6. Portugalija, 7. Ukraina, 8. Bulgarija, 9. Slovėnija, 10. Kroatija, 11. Švedija, 12. Gruzija, 13. Turkija, 14. Estija, 15. Slovakija, 16. Norvegija, 17. Bosnija ir Hercogovina, 18. Lietuva.

Kas pateks į finalą lemė 50 proc. komisijos balsų ir 50 proc. televizijos žiūrovų balsų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Antradienį, gegužės 22 dieną, per pirmąjį pusfinalį į finalą pateko Rumunija, Moldova, Islandija, Vengrija, Danija, Albanija, Kipras, Graikija, Rusija bei Airija. Broliai latviai šį kartą nebuvo išrinkti tarp dešimties geriausių pusfinalininkų.

Į finalą be atrankos taip pat pateko Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos ir Azerbaidžano atstovai.

Po susumuotų balsavimo rezultatų pirmasis į finalą pateko Lietuvą atstovaujantis Donatas Montvydas. Toliau Bosnija ir Hercegovina, Švedija, Serbija, Ukraina, Makedonija, Norvegija, Estija, Malta ir Turkija.

Po keleto klausimų spaudos konferencijoje, Donatas Montvydas traukė burtus tam, kad sužinotų kelintu numeriu jis pasirodys gegužės 26 dienos finale. Burtai lėmė, jog Lietuvos atlikėjas pasirodys ketvirtas.

Stop kadras iš tiesioginės transliacijos per LRTEurovizijos organizatorius Lietuvoje – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė