Seimas svarstys ar sudaryti komisiją įvykiams Garliavoje tirti (tiesioginė transliacija) (1)

Seimas | J.Vaiškūno nuotr.Gegužės 22 d. 15 val. Seimas svarstys grupės Seimo narių pateiktą nutarimo „Dėl Seimo laikinosios komisijos Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo Nr.2-21-550/2011 vykdymo Garliavoje aplinkybių ištyrimui sudarymo” projektą.

Šiandien rytiniame plenariniame Seimo posėdyje į Seimo darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas dėl specialios laikinosios tyrimo komisijos sudarymo. Speciali laikinoji komisija turėtų ištirti Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo vykdymo Garliavoje aplinkybes.

Sudaryti laikinąją komisiją pareikalavo Seimo Mišrios frakcijos nariai, surinkę 48 Seimo narių parašus. Pagal Seimo Statutą, reikalaujant ne mažiau kaip 47 Seimo nariams, klausimas privaloma tvarka yra įtraukiamas į Seimo darbotvarkę.

Tiesioginę transliaciją iš Seimo žiūrėkite ČIA.

Gauta netikėta informacija (13.05 val.): Manipuliuojant buvo tyčia paankstintas balsavimas dėl laikinosios Seimo komisijos sudarymo – balsavimo laikas iš 15 val. buvo perkeltas į 13 val. Už tokį paankstinimą balsuota taip – už 53, prieš 7, susilaikė 4.

Papildyta(13.15 val.): Seimo posėdžiui pirmininkaujančio A.Čapliko ir jį remiančių Seimo narių gudravimas 2 valandomis paankstinant balsavimą pavyko balsuojant už komisijos sudarymą – pritrūko 3 balsų ir nutarimas dėl Garliavos komisijos buvo atmestas: už 28, prieš 5, susilaikė 26.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė