Seime spaudos konferencija apie sisteminę valdžios krizę (video) (29)

Spaudos konferencija Seime

Spaudos konferencija Seime

Gegužės 22 d. 11 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo nario, Tautininkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos ir nepriklausomybės akto signatarų Audriaus Rudžio bei Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Sisteminė valstybinės valdžios krizė ir esminių permainų būtinybė“.

Spaudos konferencija bus transliuojama internetu ČIA. Taip pat internetu spaudos konferencijos dalyviams bus galima užduoti klausimus ČIA.

Spaudos konferencijoje Nepriklausomybės akto signatarai išsakys signatarų grupės nuomonę bei pasiūlymus, ieškant išeities iš sisteminės valdžios krizės ir ieškant sprendimų kaip galima būtų atkurti pasitikėjimą valstybinėmis institucijomis bei valstybės politine sistema.

Bus taip pat kalbama apie teismo sprendimo vykdymo aplinkybes Garliavoje.

Prieš Spaudos konferenciją rytiniame plenariniame Seimo posėdyje į Seimo darbotvarkę turėtų būti įtrauktas klausimas dėl specialios laikinosios tyrimo komisijos sudarymo. Siūloma sudaryti speciali laikinoji komisija turėtų ištirti Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo vykdymo Garliavoje aplinkybes.

Pagal Seimo Statutą, reikalaujant ne mažiau kaip 47 Seimo nariams, klausimas privaloma tvarka turi būti įtraukiamas į Seimo darbotvarkę. Seimo Mišrios grupės nariai yra surinkę tam reikiamus 48 Seimo narių parašus.

Visuomenė kviečiama į piketą prie Seimo

Gegužės 21 d. Seimo rytinio posėdžio išvakarėse Seimo nariai tautininkai Gintaras Songaila ir Kazimieras Uoka kreipėsi į Lietuvos visuomenę prašydami pagalbos ir kviesdami gegužės 22 d., antradienį, 10 val. ateiti į piketą prie Seimo rūmų ir palaikyti grupės Seimo narių pasiūlymą įtraukti į Seimo dienotvarkę nutarimą „Dėl Seimo laikinosios komisijos Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo Nr.2-21-550/2011 vykdymo Garliavoje aplinkybių ištyrimui sudarymo” projektą.

„Jėgos Seime, nenorinčios atskleisti visos tiesos, bandys šio klausimo į dienotvarkę neįtraukti. Kviečiame rinktis devynių asmenų grupelėmis, nes būtent tokio dydžio grupelėms leidžiama piketuoti be išankstinio leidimo. Atlikime savo pilietinę pareigą, parodykim Seimui, ko nori Lietuvos piliečiai“, – rašomas Seimo narių pasirašytame kreipimesi.

Papildyta: Seimas didele balsų persvara nusprendė paankstinti komisijos dėl Garliavos šturmo sudarymo klausimą svarstymą – perkėlė iš 17:25 į 15:00 ( už – 53, prieš – 3, susilaikė – 33):

Seimo nutarimo dėl šios komisijos tekstas.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas (iš lrs.lt tiesioginės transliacijos):

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

29 komentarai

 1. Tautis:

  Kodėl Songaila piketuoti nekviečia Tautininkų? Kodėl jis kaip ir vengia pasisakyti, kad yra TS pirmininkas. Nejau jis bijo, kad Lietuva plačiau sužinotų, kad yra Tautininkai?

  • Šventaragis:

   Tauti, nemanau, kad bijo. Jeigu bijotu, tai nebutu kartu su Lietuvos patriotais ir nacionalistais dalyvaves istorinese siu metu vasario 16-osios (Kaune) ir kovo 11-osios (Vilniuje) eitynese. G.Songaila visada aktyviai pasisako uz tautiskuma, uz Lietuviu tauta, jos ateiti, narsiai grumiasi del teisingumo atstatymo Lietuvoje. Visur viesai deklaruoja, kad yra Tautininku Sajungos pirmininkas. G.Songaila kreipiasi i miegancia ir bijancia tauta, kad si prabustu ir paremtu gyvybiskai svarbius veiksmus Lietuvos islikimui.

 2. lyvis:

  Songalos partijos tauitininkai ne gatvėse dirba, jie kabinetuose nedirba. lyvis

 3. Raudonieji konservatoriai:

  lyvis yra . O kur tešlagalvis???

 4. Urtenė:

  Nejau galvelėje gimsta mintys tik pletkelių lygyje?Kur,vyrukai, išmintis,logika?Ar ji dar negimė?Gal pastangas reiktų dėti politinei ir asmenybės brandai ir nešvaistyti laiko paskalų žarstymui:)

 5. lyvis:

  Mieli draugai songailiečiai, jūsų krikštolinis Songaila tikrai greitai atves lietuvių liaudį į šviesų rytojų. Reikia tik nuversti konservatorius ir Kubilių.

  • Ramūnas Labanauskas:

   Gal užteks vieną kartą visur Kremliaus ranką įžiūrėti. Lietuvai ir be rusų grėsmių pakanka. Toks vienpusis mąstymas kaip tik pavojingesnis nei atsibodusi giesmelė apie komunizmo grėsmę. Pasaulis per 20 metų labai pasikeitė, lyvi.

  • Urtenė:

   Nesitvarkant savo valstybėje kaip derėtų,galimai užmirštant Lietuvos žmonių pastangas kovoje dėl nepriklaiusomybės,jų nuoširdumą, aukotą laiką ,išteklius ir sudėtas gražiausias viltis ir vis dangstytis,kad dėl piliečių nepasitenkinimo esama padėtimi Lietuvoje kalta vis Rusija.tai yra galimas impotentiškumo demonstravimas.

  • Apžvalgininko nuomonė:

   Vargu vargu – ar tikrai jis pasirenka svarbiausias visuomenės daugumai problemas?
   Ar ne svarbesnė problema yra ekonominis nuosmūkis?

   • Urtenė:

    ekonominis nuosmukis atsiranda ant sutryptos moralės,sutrypto teisingumo ,nepagarbos žmogui.,žmogiškajam orumui,guyvybei.Be pagrindinių žmogiškųjų vertybių nieko nesukursi,nieko.Nebus pasitikėjimo,nebus tikėjimo ateitimi, nebus vilties, nebus ugnies, troškimo-varomosios jėgos kurti.

    • Apžvalgininko nuomonė:

     Ekonomika yra labiausia apleista sritis (kaip tik dėl to Lietuva griūna akyse), o rūpinamasi ne ja – užsiimama dubliavimu teisėsaugos darbo.
     Gal geriau vienąkart pabandyti pasirūpinti ekonomika – ar jau visiškai nėra išmanymo apie tą sritį, kad puolama užsiiminėti bele kuo, bet ne tuo kas tikrai yra reikalinga?

  • Urtenė:

   Konservatoriai verčia patys save:).

   Nieks kits čia nekalts.:)

 6. Tautis:

  Ši spaudos konferencija, tiksliau susidomėjimas ja, turėtų parodyti Tautininkams, kad jų vado lipdoma koalicija su LCP ir LSDS neturi ateities.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė