Seime spaudos konferencija apie sisteminę valdžios krizę (video) (29)

Spaudos konferencija Seime

Spaudos konferencija Seime

Gegužės 22 d. 11 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo nario, Tautininkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos ir nepriklausomybės akto signatarų Audriaus Rudžio bei Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Sisteminė valstybinės valdžios krizė ir esminių permainų būtinybė“.

Spaudos konferencija bus transliuojama internetu ČIA. Taip pat internetu spaudos konferencijos dalyviams bus galima užduoti klausimus ČIA.

Spaudos konferencijoje Nepriklausomybės akto signatarai išsakys signatarų grupės nuomonę bei pasiūlymus, ieškant išeities iš sisteminės valdžios krizės ir ieškant sprendimų kaip galima būtų atkurti pasitikėjimą valstybinėmis institucijomis bei valstybės politine sistema.

Bus taip pat kalbama apie teismo sprendimo vykdymo aplinkybes Garliavoje.

Prieš Spaudos konferenciją rytiniame plenariniame Seimo posėdyje į Seimo darbotvarkę turėtų būti įtrauktas klausimas dėl specialios laikinosios tyrimo komisijos sudarymo. Siūloma sudaryti speciali laikinoji komisija turėtų ištirti Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo vykdymo Garliavoje aplinkybes.

Pagal Seimo Statutą, reikalaujant ne mažiau kaip 47 Seimo nariams, klausimas privaloma tvarka turi būti įtraukiamas į Seimo darbotvarkę. Seimo Mišrios grupės nariai yra surinkę tam reikiamus 48 Seimo narių parašus.

Visuomenė kviečiama į piketą prie Seimo

Gegužės 21 d. Seimo rytinio posėdžio išvakarėse Seimo nariai tautininkai Gintaras Songaila ir Kazimieras Uoka kreipėsi į Lietuvos visuomenę prašydami pagalbos ir kviesdami gegužės 22 d., antradienį, 10 val. ateiti į piketą prie Seimo rūmų ir palaikyti grupės Seimo narių pasiūlymą įtraukti į Seimo dienotvarkę nutarimą „Dėl Seimo laikinosios komisijos Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutarimo Nr.2-21-550/2011 vykdymo Garliavoje aplinkybių ištyrimui sudarymo” projektą.

„Jėgos Seime, nenorinčios atskleisti visos tiesos, bandys šio klausimo į dienotvarkę neįtraukti. Kviečiame rinktis devynių asmenų grupelėmis, nes būtent tokio dydžio grupelėms leidžiama piketuoti be išankstinio leidimo. Atlikime savo pilietinę pareigą, parodykim Seimui, ko nori Lietuvos piliečiai“, – rašomas Seimo narių pasirašytame kreipimesi.

Papildyta: Seimas didele balsų persvara nusprendė paankstinti komisijos dėl Garliavos šturmo sudarymo klausimą svarstymą – perkėlė iš 17:25 į 15:00 ( už – 53, prieš – 3, susilaikė – 33):

Seimo nutarimo dėl šios komisijos tekstas.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas (iš lrs.lt tiesioginės transliacijos):

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė