E.Drungytė. Bėganti nuo savo žmonių Prezidentė (10)

Alkas.lt fotomomontažasPrezidentė keičia poziciją. Staiga ji atsisako savo pareiškimų apie tai, kad svarbiausia – vaikas ir jo interesai. Dabar ji pradeda kaltinti vaiko artimuosius priešrinkiminėm manipuliacijom. Nes dabar ji temato rinkimus ir grėsmę, kad jie gali viską apversti aukštyn kojom. Ji išsigando lietuvių reakcijos Amerikoj. Visų emigrantų reakcijos, griaunančios „nepriekaištingą“ jos reputaciją. Ji išsigando žmonių prie Prezidentūros ir galimų dar aštresnių veiksmų, kurie virsta nepaklusnumo valdžiai akcijomis. Prezidentė tiesiog bijo žmonių.

Visas Prezidentės baimes įtvirtina pareiškimas, kad ji neturi tiesos (keistas išsireiškimas….), kad ji nežinanti, kas yra teisus. Jeigu valstybėje net Prezidentė negali nieko žinoti, tai valdžia yra kažkieno kito rankose. Tuomet – kieno? O jei vis tik valdo tautos rinkta Prezidentė, tai toks pareiškimas yra absurdiškas, ir reiškia jis tik viena – Ekscelencija meluoja.

Visi, kurie meluoja – bijo. Viešumas yra peilis po kaklu visiems meluojantiems. Todėl taip uoliai tiesą slepia didelis būrys žurnalistų, įvairių institucijų pareigūnų, jiems pavaldžių tarnautojų. Lietuvos piliečiams, kurie ir yra Lietuvos valstybė, buvo pareikšta, jog mergaitės buvimo vieta – valstybinė paslaptis. Mums, idiotams, žinoma, tai įtikinamas pareiškimas. Bet niekas iki šiol nepareiškė, kad pati mergaitė yra valstybės paslaptis.

Gyvendama pas senelius ji atvirai bendravo su visais, ir ją turėjo teisę aplankyti tiek motina, tiek specialistai, tiek Kedžių svečiai. Ji nebuvo įslaptinta. Dabar, kai prašoma parodyti mergaitę, ji yra slepiama. Anot antstolės, vaiko privatus gyvenimas negali būti viešinamas. O advokato susuktas visiškai neįtikinantis „laimės akimirkų“ filmukas – nėra privataus vaiko gyvenimo viešinimas?

Ar ne per daug valstybinių paslapčių šioje pedofilijos byloje? Ar žinote nors vieną atvejį mūsų valstybės teisėsaugos istorijoje, kad įtariamajai pedofilijos byloje būtų paskirta tiek apsauginių, toks išlaikymas ir brangiausiai apmokamas advokatas? Ar esate matę, kad taip intymiai bendrautų advokatas su ginamuoju – treniruotės drauge su advokato sūnumi, meilūs pasilaikymai už rankų, šeimyniniai vaizdeliai drauge išplėšus mergaitę, nors tai neįeina į advokato kompetencijas? Ar kada matėte viešojo saugumo tarnybos kariams vadovaujančią antstolę, kuriai leidžiama vykdyti brutalius veiksmus? Ar girdėjote, kad vaikų teisių specialistus parinkinėtų VSD?

Mums, idiotams, kurie surašė daugybę raštų ir klausimų visoms institucijoms, įskaitant ir ponią Ekscelenciją, nebuvo atsakyta. Kai bijoma – nėra atsakymų. Kai bijoma, prasideda puolimas. Sveikiname Prezidente, pasinaudojus savosiomis galiomis. Jūs tikrai šauniai atrodote žygiuojanti raudonu kilimu pro savosios šalies karines pajėgas. Tačiau bejėgiškai, bėganti nuo savo žmonių…

Kategorijos: Lietuvos kelias, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė