R.Grigas. Sava valstybė nenaudoja smurto prieš vaikus (51)

Sutrypta Lietuva | nuotr. iš feisbuko

Sutrypta Lietuva

Toks jausmas, kad vėl neturime savo valstybės. Ji vėl nepriklauso mums. Ji priklauso kažkam kitam.

Gal teisėjui Kondratjevui. Gal kontrolierei Žiobienei. Gal antstolei Vaicekauskienei. Gal kaukėtiems smogikams. Ar tiems, kas stovi už jų. Bet ne mums, dėl laisvės ir teisingumo Lietuvoje kovojusiems žmonėms.

Sava valstybė nenaudoja smurto prieš vaikus. Sava valstybė paryčiais nesiveržia su ginkluota jėga į taikių civilių namus. Nedaužo langų. Nelaužia durų.

Paryčiais į Lietuvos piliečių namus išskirti artimųjų ir naikinti jų turto verždavosi trėmimų vykdytojai. Stribai ir okupantai.

Valdžia, kuri naudoja smurtą prieš vaiką, pačiu tokiu savo veikimu tampa nelegitimi.

Valdžia, kuri smurtauja prieš taikiai protestuojančius piliečius, automatiškai praranda įgaliojimus būti tautos valios reiškėja. 

Valdžia, kuri fiziniu smurtu susidoroja su žmogumi, dėl Lietuvos laisvės siekio keliolika metų kalintu okupantų, kovoje netekusiu rankos, savu krauju nusipelniusiu Vyčio kryžių – tokia valdžia neatstovauja savanorių, partizanų ir Sąjūdžio atkurtam valstybingumui.

Kol teroras prieš vaiką nesustabdytas ir kaltieji nenubausti, mes neturime Seimo. Neturime Vyriausybės. Neturime Prezidentės. Visa tai tėra tuščiavidurės dekoracijos be turinio. Nes tikros, ne butaforinės valstybės testas vienas – ji privalo turėti įrankių apginti vaikui nuo smurto.

Kol tai nebus pasiekta, kviečiu žmogaus ir tautos teises branginančią Lietuvą į visuotinį taikų valdžios boikotą. Menininkai, visuomenininkai, dori politikos ir viešojo gyvenimo atstovai gali kūrybingai daugybe būdų Mahatmos Gandi (Mahatma Gandhi) pavyzdžiu parodyti, kad ignoruoja, atmeta ir niekaip nedalyvauja tokiose valdymo formose ir procesuose, kokių juodąja žyme jau tapo 2012 m. gegužės 17 d.

Pažiūrėkime – gal valdžiai nelabai ir reikia mūsų, Tėvynės skausmui neabejingų piliečių? Gal jai užteks jos teisėjų, kontrolierių ir įsakymus klusniai vykdančių jėgos struktūrų?

Bet žinokite, ponai – pusšimtį metų jūsų nebuvo, o Lietuva buvo. Giriose ir širdyse. Lietuva atsilaikys. O jums gali tekti atsakyti už vaiko ašaras. Istorijoje kartais nutinka ir teisingų dalykų.

Dieve, padėk Lietuvai !

Kun. Robertas Grigas, Laisvės kovų dalyvis

Kategorijos: Lietuvos kelias, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

51 komentaras

 1. suomis:

  Įdomūs Dievo keliai. Niekad negalvojau, kad išreikšiu pagarbą kunigui. 🙂

 2. zemaiciu zydas:

  Ta valstybe mums niekada ir nepriklause.

 3. Algis Dievų siūstas:

  Ji priklausė mums kažkada labai labai seniai, o dabar baisiau negu prie rusų buvo jeigu taip ir toliau, teks arba į užsienį patiems sau tremtį daryti arba laikas stoti į kovą su šituo visu sugedusiu aparatu, užtenka, kad mūsų tautą stumdo ir žemina laikas kilti į kovą ir tuos iškrypėlius padėti į vietą.

 4. Algis Dievų siūstas:

  Šie pareigūnai jie tik pareigūnai, be jokios sąžinės savigarbos ir orumo, jie turėjo mesti savo policijos ženklelius ant grindinio ir stoti žmonių pusėn, bet ne bijo dėl darbo dėl pencijos, kaip ir daugumai Lietuvoje rūpi tik savas kiemas, bet kai paliečia tą savą kiemą jau būna per vėlu ką ir bedaryti, policija man jau kaip teisėsaugos pareigūnai nebeegzistuoja pasišiko jie kaip reikiant, matyt iškrypėliai papirko juos stambiom sumom, arba prigązdino….

 5. Algis Dievų siūstas:

  Tamstos reikia padaryti taip, kad Europos sąjunga su savo standartais mums primetamais kuom mažiau galėtų pakenkti, tai mes savo valstybėje turime jaustis kaip šeimininkai, o ne užsieniečiai kaip nuo seno jie yr papratę, nesileiskime, kad mus galutinai pavergtų, nes kitaip beprasmės mūsų pirmtakų protėvių kovos.

 6. Jonas Jasaitis:

  Klausiausi Jūsų anomis Sausio dienomis. Artėjant Sausio 13-osios vidurnakčiui, artėjant kruvinajam to vakaro ir nakties siaubui, pro Seimo langą buvo laikomos Šv. Mišios, esantiems aikštėje. Šiandien neįsivaizduoju Mišių dabartiniame “seime”, nes tai būtų tik veidmainystės išraiška. Taip, mes nebeturime Seimo (yra jame tik keliolika, kurie dar neprarado sąžinės). Nebeturime Vyriausybės, nes valdo nusikaltėlių klanas. Yra tik prasto spektaklio režisūra, kai kažkas paskaito iš anksčiau paruošto lapelio, atseit, išreiškia “susirūpinimą”. Tačiau yra ir kita šios situacijos pusė. Klanas, demonstruodamas karinę jėgą, plėšydamas ir batais trypdamas mūsų trispalvę, tampydamas ir mėtydamas besimeldžiančius žmones, bando įvaryti baimę tautai, nes iš tikrųjų pats labai labai bijo. Net ir banditai suvokia, kad visos tautos neįbauginsi. Jie susilauks atpildo.

 7. Algis Dievų siūstas:

  Yr toks dalykas mokslo ištirtas, tas kuris bijo, tai bando parodyti per agresiją, nes mano, kad jo labai tada bijos kiti, bet jeigu žmonės tą perpras ir imsis tam tikrų tinkamų veiksmų tada tam bailiui ar bailiams galas.

 8. Dainius Razauskas:

  Ir aš, deja, pritariu rašinio mintims.. Deja, nes nežmoniškai skaudu, kad šitaip nutiko.

 9. tikras lietuvis:

  Ko čia kunigas taip pergyvena?

  Juk, jei teismai nustatytų Stankūnaitės kokią tai kaltę, tai tai įvertintų, netgi galėtų paimti mergaitę iš jos.
  O kol kas tai nėra jokių pedofilų – Stankūnaitė nėra įtariama iš viso, o jokių kitų joks teismas taipogi nenustatė.
  – Nebijokite! – sakė Šventasis popiežius Jonas Paulius II.
  Taigi – nebijokite teismų.

 10. Rytas:

  Konservatoriai ir kiti Pasisakė PRIEŠ Songailos nutarimą dėl proevartos prieš mergaitę :

  Mantas Adomėnas (TS-LKD),
  Vilija Aleknaitė Abramikienė (TS-LKD),
  Vytenis Andriukaitis Povilas (LSDP),
  Audronius Ažubalis (TS-LKD),
  Vida Marija Čigriejienė (TS-LKD),
  Evaldas Jurkevičius (TS-LKD),
  Česlovas Juršėnas (LSDP),
  Andrius Kubilius (TS-LKD),
  Michal Mackevič (LLRA),
  Eligijus Masiulis (LS),
  Kęstutis Masiulis (TS-LKD),
  Andrius Mazuronis (TT),
  Jurgis Razma (TS-LKD),
  Česlovas Vytautas Stankevičius (TS-LKD),
  Gintaras Steponavičius (LRLS),
  Stasys Šedbaras (TS-LKD).
  Virginija Baltraitienė (DP),
  Saulius Pečeliūnas (TS-LKD),

 11. ...:

  Valstybę, kokios norime, dar teks sukurti

 12. Rytas:

  LIONS sostinės Klubo nariai: Gintautas Babravičius, Romualdas Bakutis, Gintautas Bareika, Stanislovas Batkovskis, Alvydas Bieliauskas, Algimantas Blažys, Rimantas Busila, Pranas Dailidė, Alfonsas Daniūnas, Juozas Galginaitis, Vaidotas Grinčikas, Rimgaudas Kalvaitis, Antanas Zenonas Kaminskas, Virgilijus Kaupas, Kostas Kozlovas, Vytautas Kupliauskas, Eugenijus Laurinaitis, Arūnas Mažonis, Artūras Melianas, Mindaugas Mikaila, Jogaila Morkūnas, Evaldas Nekrašas, Vytautas Pliuskus, Alvydas Sadeckas, Jonas Saladžius, Arvydas Skernevičius, Rimantas Stankevičius, Algis Vaičeliūnas, Deivis Valiulis,Vidmantas Venckūnas.

 13. janušonis evaldas:

  DĖMESIO SKELBIMAS…perku šautuva kalašnikov arba panašu ir daaaaaaaaug amunicijos.Kai jie ateis i mano namus nors pirstelėsiu garsiai.

 14. Vladas:

  Keista, kad ši masinė psichozė aptarinėjama ir tokiame rimtame tinklapyje kaip Alkas. Dar keisčiau, kai kunigas piktinasi, kad pagaliau vaikas gražintas mamai.

 15. linas:

  Gerbiamieji, šį rytą buvo pasikėsinta į mūsų laisvę. Pasinaudojant mūsų teisėsaugininkų grubia prievarta ir smurtu, mūsų mažoji Deimantė Kedytė buvo išvaryta iš namų ir išvežta nežinoma kryptimi. Jėga ir prievarta panaudota prieš nekaltą šeimą, nekaltą mergaitę.
  Jeigu mes nesiimsime veiksmų, rytoj, prisdengdami įstatymu šie teisėsaugininkai įsiverš į mūsų namus, ir nebaudžiami žemins mūsų orumą ir atims laisvę į judėjimą ir pasirinkimą. Mūsų teisėsaugos pareigūnai tampa nebaudžiami.
  Kviečiu pasirašyti atvirą laišką http://www.ekoaugimas.lt/​prievarta.php prezidentei D. Grybauskaitei, Seimo vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei, Socialinės apsaugos ir darbo ministrui Donatui Jankauskui, kad kuo greičiau imtųsi veiksmų, kad 1991-ais metais iškovota laisvė ir demokratija vėl netaptų prievartos ir smurto įkaite.

 16. Vanda:

  Vakar man buvo gaila tų, kurie vykdė terorą. Prisiminiau, kad visi, kurie sovietmečiu griovė Kryžių kalną liūdnai baigė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė