Vilniečius ir sostinės svečius vėl kvietė Blusų turgus (nuotraukos, video) (0)

Akimirka. A.Rasakevičiaus nuotr.

Akimirka. A.Rasakevičiaus nuotr.

Gegužės 13 dieną, sekmadienį, vėl visus vilniečius ir miesto svečius pakvietė naujo sezono Blusų turgus.

Nuo dabar ir iki vasaros pabaigos, kiekvieną sekmadienį (12–16 val.) turgus kviečia į Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje įrengtą Vasaros terasą.

Oficialiame puslapyje rašoma, jog gali prekiauti visi norintieji ir tik savo asmeniniais daiktais. Galima prekiauti ir savo kūrybos daiktais, tačiau svarbu, kad jų dalis nesudarytų daugumos visų jūsų turimų prekių (t.y. negalima prekiauti vien rankdarbiais). Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus. Taip pat negalima prekiauti maistu ar maisto produktais.

Pirmasis Blusturgis Vilniuje įvyko prieš beveik penkerius metus. Šie mainai akimirksniu išpopuliarėjo ir tapo gyvybingu sekmadienio popietės renginiu. Juk visi namuose turime nebereikalingų daiktų, kodėl jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusų turgus – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur daiktai keliauja iš vienų rankų į kitas. Taip pat tai puiki vieta ateiti ir pabendrauti, pasidalyti džiaugsmais ir rūpesčiais, užmegzti naujas pažintis – ko mes, lietuviai, dar dažnai stokojame.

 

httpv://youtu.be/W4cEnd_rJr8

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė