Kviečia festivalis „Druskomanija“ (0)

Festivalis „Druskomanija“

Festivalis „Druskomanija“

Žiupsnelis muzikos tavo ausims!“ – tokiu šūkiu šį pavasarį įsisukti į muzikos verpetus kviečia 28-asis tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“. Gegužės 16–20 d. jauna muzika, kupina eksperimentų ir ieškojimų, pasklis Vilniaus, Druskininkų bei Liškiavos miestuose.

Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ jau 28-ąjį kartą pristato jauną muziką, kupiną eksperimentų ir ieškojimų. Šis festivalis išsiskiria premjerų gausa, o tuo pačiu yra neįsivaizduojamas be jaunatviško šėlsmo, improvizacijų ar intriguojančių netikėtumų: „Druskomanijos“ tiesiog neįmanoma įvilkti į kokias nors temas ar rėmus, šis festivalis per daug jaunatviškai kaprizingas ir laisvas. Tačiau ypatingą dėmesį „Druskomanija“ šiemet skiria svarbioms Lietuvos ir pasaulio muzikos atstovų jubiliejinėms sukaktims: Šv. Kristoforo orkestro meno vadovo prof. Donato Katkaus 70-mečiui, kompozitorių Osvaldo Balakauso 75-mečiui, Broniaus Kutavičiaus 80-mečiui ir muzikos avangardisto Johno Cage’o gimimo 100-mečiui.

Programoje bus pristatyta trylika nemokamų renginių, kuriuose skambės kartais nuosaiki-akademinė, kartais eksperimentinė, elektroninė ar net ezoterinė muzika iš įvairių pasaulio kraštų. Prasidėjęs Vilniuje su Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir svečių iš Švedijos „Curious Chamber Players“ koncertais, festivalis tradiciškai persikels į Druskininkus, kur šiuolaikinės muzikos garsai skambės nuo vidudienio iki vėlyvo vakaro. Renginiuose klausytojus užplūs kamerinės muzikos subtilumas, garso performansai, instaliacijos, gyvojo meno pasirodymai, eksperimentinė elektronika. Kitaip tariant, „Druskomanija“ pateiks plačiausią skonių paletę įvairios šiuolaikinės muzikos mėgėjams.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė