Susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ perspėja dėl atsakomybės už planuojamą jėgos panaudojimą Garliavoje (8)

Gegužės 10 d. susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ išplatino pareiškimą dėl ypatingos padėties Garliavoje. Šio politinio susivienijimo atstovai išreiškė susirūpinimą dėl viešai nuskambėjusių oficialių pareigūnų grasinimų susidoroti su Garliavoje susirinkusiais piliečiais kurie nepritaria Kėdainių teisėjo nutarimui skubiai nustatyti naują gyvenamąją vietą mergaitei.

Pareiškimą susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ vardu pasirašę Seimo narys, Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila, Lietuvos centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis ir Lietuvos  socialdemokratų sąjungos pirmininkas Arvydas Akstinavičiusyra pasipiktinę dėl viešų pareiškimų, kad mergaitės paėmimui iš jos gyvenamosios aplinkos gali būti panaudotos specialiosios tarnybos ir net ginklas.

„Nepaisant daug kartų viešai pateiktų reikalavimų, kad Kėdainių apylinkės teismo nutarimas nebūtų vykdomas, kol nebus išnagrinėta Kauno pedofilijos byla, antstolės iniciatyva artimiausiu metu ketinama naudoti prievartą, pasitelkiant net specialiąsias tarnybas“ – rašoma šiandien išplatintame pareiškime.

Susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ lyderiai perspėja, kad „visa atsakomybė už galimą prievartos naudojimą ir kitas neteisėtas operacijas bei galimą vaiko psichologinį traumavimą teks antstolei, o taip pat vaikų teisių apsaugos tarnybai bei policijai“.

Susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ buvo įkurtas šių metų vasario pradžioje susitarus bendradarbiauti trims partijoms Tautininkų sąjungai, Lietuvos centro partijai, Lietuvos  socialdemokratų sąjungai. „Šis susivienijimas yra organizuotas bandymas atverti vartus į Seimą tiems tautos ir valstybės patriotams, kurie mano, jog nuo Sąjūdžio projektuotos valstybės kūrimo kurso Lietuva nukrypo neleistinai, tačiau ne taip beviltiškai, kad nieko nebegalima būtų pataisyti“, – sako vienas iš šio susivienijomo iniciatorių Seimo narys G.Songaila.

Vertybiniu pagrindu kuriamas susivienijimas numato veikti pagal koalicinės partijos modelį, kai visos jame dalyvaujančios jėgos išsaugo savo programas ir struktūras, tačiau bendrai veikia vadovaudamosi konstitucinės demokratijos nuostatomis, atstovaudamos nacionalinius Lietuvos interesus.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė