„Ainių“ ansambliui – 20 metų (0)

„Ainiai“

„Ainiai“

Gegužės 11 d., 17 val., ansamblis „Ainiai” rengia 20-mečio jubiliejinį nemokamą koncertą, kuris vyks Karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19), Kaune.

1992 metais įkurtas Kauno muzikos ansamblis „Ainiai” pažymi 20 metų kūrybinės veiklos sukaktį. Ansamblis originalus, įdomus instrumentų gausa ir įvairove, atlieka ne tik lietuvišką muziką, bet ir įvairius kompozitorių kūrinius.

Kolektyve groja septyni profesionalūs muzikantai, dainuoja trys profesionalūs solistai, kurie yra ne vieno tarptautinio konkurso laureatai. Su didžiuliu pasisekimu ansamblis koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse. „Ainiai” – visų valstybinių švenčių puošmena, atlieka muziką, kuri tinka ne tik solidiems griežto protokolo renginiams, bet ir linksmiems koncertams, kurie vyksta mugių, festivalių, parodų ar kitų linksmų pramoginių renginių metu.

Išlaikydamas muzikos ansamblio unikalumą ir savitumą, kolektyvas išskirtinį dėmesį skiria koncertinei švietėjiškai-edukacinei veiklai mokyklose ir darželiuose. Vaikus ir jaunimą supažindina su lietuvių liaudies muzikos ir tautosakos turtais. Ansamblis puoselėja, kaupia ir propaguoja tautinio meno kultūrą, tradicijas bei papročius.

Per 20-ties metų kūrybinį laikotarpį „Ainiai” išleido septynis albumus, sukūrė daug koncertinių programų, skirtų įvairioms progoms ir šventėms.

Tautinio meno gerbėjus maloniai kviečiame į ansamblio „Ainiai” 20-mečio jubiliejinį nemokamą koncertą. Ansamblio vadovas, įkūrėjas – Jonas Urbonas. Ansamblio parengtoje programoje – laiko patikrintos dainos, instrumentiniai kūriniai, liaudiški pašmaikštavimai. Plačiau apie „Ainius” galite sužinoti apsilankę interneto svetainėje.

Kategorijos: Etninė kultūra, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė