Pilietinė akcija „Padrąsinkime ministrą“ (1)

Mitingas „Už Lietuvą be melo ir smurto!“ | Alkas.lt nuotr.

Mitingas „Už Lietuvą be melo ir smurto!“ | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 3 dieną, 12 valandą, Vilniuje, prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos, Šventaragio g. 2, priešais Katedrą, judėjimas „Už teisingumą“ rengia pilietinę meninė akciją „Padrąsinkime ministrą“.

Pilietės ir piliečiai kviečiami susieiti ir įpūsti pilietinės drąsos Vidaus reikalų ministrui Artūrui Melianui.

Bus rišamos žalias vilties juostelės, raginčios ministrą nebesvyruoti – ryžtingai atleisti iš Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus pareigų įstatymą pažeidusį Kęstutį Jucevičių ir sugrąžinti į šias pareigas neteisėtai atleistą generolą Vitalijų Gailių.

Dar balandžio 17 dieną Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad dabartinis FNTT vadovas K. Jucevičius, laikinai ėjęs pareigas ir pasirašęs Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) skirtą raštą, kuriame nurodė, jog FNTT neturi informacijos dėl jo paties nepatikimumo, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą.

Ministras A. Melianas iki šiol svarsto, ar viešuosius ir privačius interesus painiojantis K.Jucevičius gali vadovauti tarnybai, kovojančiai su finansiniais nusikaltimais ir korupcija.

Gegužės 7 d. judėjimas „Už teisingumą“ ketina surengti dar keletą pilietinių akcijų: Spaudos atgavimo dienos proga – dvi menines-pilietines akcijas „Siauro kelias“ ir „Duokim garo!“, bei  Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme, kuriame dėl piliečių sueigos Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje sukvietimo bus teisiami Kovo 11-osios Akto signatarai Bronislovas Genzelis ir Romualdas Ozolas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. zioplys:

    kur jau čia neprisiminsi: “Drąsiau Drambly, drąsiau Drambly!!!!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė