Po pateikimo pritarta siūlymui riboti prekybininkų antkainius (0)

Prekybos centras | efoto.lt arkanoido nuotr.

Prekybos centras | efoto.lt arkanoido nuotr.

Seimas po pateikimo pritarė Kainų įstatymo pataisų projektui Nr. XIP-4177. Teikiamu projektu siūloma įmonėms, prekiaujančioms maisto produktais, uždrausti imti bet kokį kitą mokestį ir reikalauti kitų finansinių įsipareigojimų už vidaus rinkoje realizuojamus maisto produktus, išskyrus prekybinį antkainį, kuris didmeninėje prekyboje negalėtų būti didesnis nei 25 procentai nuo iš gamintojo įsigyto produkto kainos, o mažmeninėje prekyboje negalėtų būti didesnis nei 50 procentų nuo iš gamintojo įsigyto produkto kainos.

Tais atvejais, kai mažmenininkas pirktų iš didmenininko, prekybinis antkainis negalėtų viršyti 25 procentų.

Siūloma, kad šios nuostatos nebūtų taikomos labai mažoms įmonėms (kuriose dirba mažiau kaip 10 darbuotojų ir kurių metinės pajamos neviršija 7 mln. Litų ar įmonės balanse nurodyto turto vertė neviršija 5 mln. Litų). Taip pat siūloma šių nuostatų netaikyti netaikomos alkoholiniams gėrimams.

Projektui po pateikimo pritarė 40, susilaikė 7 Seimo nariai. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Ekonomikos komitetas, numatoma svarstymo plenariniame posėdyje data – birželio 28 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė