Apdovanoti konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ nugalėtojai (0)

kam.lt | A.Pliadžio nuotr.

kam.lt | A.Pliadžio nuotr.

Balandžio 27 d. Krašto apsaugos ministerijoje vyko 17-ojo mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas. Geriausiai pasirodė ir nugalėtojo vardą pelnė Salantų gimnazijos mokinys Kostas Gaučys. Antrąją vietą užėmė Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos auklėtinis – Mindaugas Lukoševičius. Trečioji vieta atiteko Eividui Žemaitaičiui iš Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos.

Konkurso finalininkus pasveikino ir apdovanojo krašto apsaugos viceministrė Indrė Pociūtė-Levickienė, Europos Parlamento narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Krašto apsaugos ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Romualdas Moldaris. Geriausiems dalyviams įteikti diplomai, piniginiai prizai, pažintinė kelionė į Europos Parlamento darbo vietą, specialūs Švietimo ir mokslo ministerijos, Vytauto Didžiojo universiteto prizai.

Finale mokiniai varžėsi dviem etapais. Pirmojo metu finalininkai, suskirstyti į penkias grupes po šešis, turėjo atsakyti į ištrauktus klausimus ir taip varžėsi dėl geriausiojo grupėje vardo.

Galutiniai taškai buvo suskaičiuoti per antrąjį etapą, kuriame varžėsi penki grupių nugalėtojai ir aktyviausias dalyvis iš salės. Pastarųjų teisingų atsakymų skaičius ir nulėmė konkurso nugalėtoją. Kiekvienas iš finalininkų savo balų skaičių galėjo papildyti atsakydamas į kolegų neatsakytus ar į neteisingai atsakytus klausimus.

Per konkurso finalo pertrauką moksleivius į svečius pasikvietė Vilniuje dislokuoto Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai. Mokiniai susitiko su Garbės sargybos kuopos kariais, susipažino su padalinio paskirtimi, padedami karių pabandė atlikti keletą rikiuotės elementų. Konkurso dalyviai  taip pat pabendravo su bataliono kariais apie jų tarnybą, laisvalaikį, pamatė jų kasdienybę.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė