Moderni įranga Kauno jaunimo mokyklose: nuo multimedijos sistemų iki interaktyvių lentų (0)

Kauno jaunimo mokyklose atnaujinama ikiprofesinio mokymo bazė. Siekiama sukurti kuo palankesnes sąlygas mokiniams pasirinkti mokymosi kryptis.

Šįmet startavusiame projekte ,,Jaunimo mokyklų aplinkos pritaikymas” dalyvauja visos trys Kaune veikiančios jaunimo mokyklos. Mokomųjų kabinetų aprūpinimui ikiprofesinio mokymo priemonėmis ir įranga projekte yra numatyta beveik 600 tūkst. litų.

„Jaunimo mokyklos siekia užtikrinti privalomą mokymąsi tiems vaikams bei jaunuoliams, kurie nepritapo pagrindinėse ir vidurinėse mokyklose, stokoja motyvacijos ar dėl kitų socialinių-ekonominių priežasčių nelanko bendrojo lavinimo mokyklų. Geros materialinės bazės sukūrimas tokiose mokyklose didina jaunimo motyvaciją mokytis”, – teigė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas.

Projekto nauda neabejojo ir Kauno jaunimo mokyklos direktoriaus pavaduotoja Ramunė Levinskienė. Pasak jos, mokymosi procesas Kauno jaunimo mokykloje tapo daug įdomesnis bei patrauklesnis.

„Mokykla gavo įvairių baldų: spintų, kėdžių, minkštųjų dalių darbo, administracijos ir poilsio kambariams bei technikos: kompiuterių, kopijavimo ir spausdinimo aparatų, foto ir video kamerų, diktofoną, multimedijos sistemą, muzikos centrų, interaktyvią lentą, kuria džiaugiasi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai”, – pasakojo R.Levisnkienė.

Šis projektas finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo plėtros veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų ir bus įgyvendintas iki 2013 metų.

Kategorijos: Lietuvoje, Švietimas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė