Kaliningrade paskelbti konkurso, skirto K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms, nugalėtojai (0)

Kaliningrado srities regioniniame švietimo institute iškilmingai paskelbti ir apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso ,,Donelaitis ir mes”, skirto Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms, nugalėtojai.

Konkurse dalyvavo 147 moksleiviai iš įvairių Kaliningrado srities vietovių (14 savivaldybių) mokyklų, kolegijų bei Baltijos federalinio I.Kanto universiteto. Iš viso pateikta 112 darbų. Kūrybinės varžytuvės vyko penkiose nominacijose: tyrimų, referatų, literatūros (poezija ir proza), informacinių technologijų ir dailės. Konkurso organizacinio komiteto vardu buvo įteikti 38 diplomai, o pirmųjų vietų laimėtojams – Lietuvos Respublikos generalinio konsulato prizai.

„Donelaitis ir mes“ moksleivių konkursasApdovanojimo ceremonijoje dalyvavusi Kaliningrado srities švietimo ministrė A.Chrebtova, pasidžiaugė aktyvia švietimo įstaigų pozicija pasitinkant K. Donelaičio jubiliejų ir palinkėjo, kad šis konkursas taptų tradiciniu. Poezijos ir prozos pirmosios vietos laimėtojai pristatė savo kūrinius.

Jaunųjų dailininkų kūrinių parodoje šventės dalyviai galėjo pamatyti Tolminkiemio vaizdus, K. Donelaičio portretus, iliustracijas poemai ,,Metai”.

Kaliningrado miesto 35 licėjaus vaikų ansamblio ,,Gintarėlis” skudutininkų (vad. Algirdas Karmilavičius) atlikta lietuvių liaudies melodija, suteikė šventei pakilią nuotaiką.

Tai pirmasis kūrybinis konkursas, pasitinkant Kristijono Donelaičio jubiliejų. Jį organizavo Kaliningrado srities lietuvių kalbos mokytojų asociacija (vadovas A.Bartnikas) kartu su Kaliningrado srities regioniniu švietimo institutu.

Kategorijos: Menas, Švietimas, Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė