Už mergaitę ir Lietuvą (nominacija už pilietiškumą) (8)

Spektaklis „Kontrabosas“ vaid. Š.Puidokas | nuotr. teatras.lt

Spektaklis „Kontrabosas“ vaid. Š.Puidokas | nuotr. teatras.lt

Balandžio  24 d. 12 val. Garliavoje, Klonio gatvėje prie Kedžių namų įvyks Nominacijos „Už pilietiškumą“ įteikimas. Ten pat  vakare, 19 val. numatomas Nacionalinio dramos teatro aktoriaus Šarūno Puidoko puikus mono spektaklis „Kontrabosas“.

Garliava šiandien yra jautriausia Lietuvos vieta, kur sprendžiasi ne vien mažos mergaitės likimas ir vaikystės perspektyva. Garliava šiandien yra scena, kurioje vyksta istorinė Lietuvos drama. Nuščiuvusi Lietuva stebi, kokia bus šios dramos kulminacija ir atomazga, ar nugalės tiesa, meilė, viltis ir tikėjimas, ar smurtas, jėga ir pasityčiojimas iš teisingumo ir už tiesą budėti stojusių mūsų piliečių.

Mes, laisvi  nepriklausomos Lietuvos menininkai, išpažindami pamatines pilietines vertybes, priedermę ir įsipareigojimą ginti tiesą ir laisvę, solidarizuojamės ir reiškiame pagarbą budinčiai Garliavai. Jūs esate nesavanaudiško sąžiningumo pavyzdys neteisybių, godulio ir makabriškų intrigų nualintoje Lietuvoje.

Kas mane apgins? | efoto.lt, Fototipe nuotr.

Kas mane apgins? | efoto.lt, Fototipe nuotr.

Mes, laisvi laisvos Lietuvos menininkai, steigiame nominaciją UŽ PILIETIŠKUMĄ ir teikiame šį sąžinės padiktuotą įvertinimą už mergaitę ir Lietuvą budinčiai Garliavai.

Nominacija už pilietiškumą

Pasirašo: Kino režisierius Arūnas Matelis, Aktorė Rimantė Valiukaitė, Tarpdisciplininio meno kūrėja Eglė Rakauskaitė, Kino režisierė Agnė Marcinkevičiūtė, Aktorius Šarūnas Puidokas, Rašytojas Vytautas V. Landsbergis, Rašytojas Liudvikas Jakimavičius, Aktorius Audrius Nakas …

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė