Menininkai kviečiami dalyvauti istorijos festivalyje „Europa. Napoleonas I Kaune. 1812 m.“ (0)

Birželio 22-24 dienomis Kaune vyks gyvosios istorijos festivalis, skirtas paminėti Napoleono armijos persikėlimo per Nemuną 200 metų jubiliejų.

Visus atlikėjus ir muzikantus organizatoriai kviečia teikti pasiūlymus ir registruotis dėl dalyvavimo gyvosios istorijos festivalyje „Europa. Napoleonas I Kaune. 1812 m.”.

Projektų, programų aprašymų ir pasiūlymų prašoma siųsti elektroniniu paštu: l.raudonikiene@tautosnamai.lt

Kviečiame vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų liaudiškos, chorinės, vokalinės, lengvosios muzikos kolektyvus ir atlikėjus, folkloro ansamblius, bardus, gatvės muzikantus, įvairių šokių studijas bei klubus registruotis ir dalyvauti išskirtiniame Kauno renginyje.”

Birželio 23 d., šeštadienį vyks iškilmingas paradas Kauno miesto gatvėmis, Napoleono armijos persikėlimas per Nemuną, mūšio inscenizacija Nemuno saloje, taip pat vyks Joninėms skirti renginiai, koncertas bei fejerverkas, degs joninių laužai.

Kauno turizmo informacijos centras informuoja, kad planuojama, jog į renginį atvyks apie 600-1000 istorijos rekonstruktorių iš Prancūzijos, Rusijos, Anglijos, Vokietijos, Belgijos, Nyderlandų, Italijos, Norvegijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Karo rekonstruktoriai įsikurs Nemuno ir Neries santakoje įrengtoje stovyklavietėje, kuri bus atvira visuomenei visas renginio dienas. Nuo penktadienio iki sekmadienio miestas šurmuliuos. Kauno miesto centre ir senamiestyje vyks prekybininkų mugė, gatvės aktorių bei meno kolektyvų pasirodymai, veiks vaikų žaidimo aikštelės.

Keletas faktų, susijusių su šventės karine dalimi:

• Šiemet tai bus vienintelis Europoje karo istorijos rekonstruktorių renginys, tapatinamas su realia istorine data ir jis vyks Kaune!

• Šventės metu laukiama: 600-1000 rekonstruktorių, 30-50 kavaleristų (karių su žirgais), 20-30 artilerijos patrankų! • Šventėje bus iššaudyta 200 kilogramų juodojo parako.

Kategorijos: Istorija, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė