Kauniečius kviečia „Šeimų velykėlės“ (0)

VelykėlėsŠį antradienį, balandžio 17 d., 18 val. kino teatre „Romuva” vyks Atvelykio šventė „Šeimų Velykėlės”. Šventę organizuoja respublikinė Gausių šeimų tarpusavio pagalbos asociacija ir Kazimiero Nausėdos labdaros ir paramos fondas. Renginys nemokamas.

Visų susirinkusių lauks „Naisių vasaros teatras” su spektakliu ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus”. Koncertuos estradinio dainavimo grupė IKO, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų merginų choras „Lyra”, vaikinų vokalinis ansamblis.

Renginyje šoks tautinių šokių ansamblis „Malūnėlis”, Jūratės ir Česlovo Norvaišų sportinių šokių klubas „Sūkurys”, o vaikučiai galės pasimėgauti velykiniais žaidimais su Velykų bobute, sudalyvauti gražiausio nupiešto margučio konkurse. Vaikai ir jų tėveliai turės galimybę išbandyti Ebru meno – piešimo ant vandens paslaptis.

Visi atsinešę nupieštą margutį gaus dovanėlę. Renginys nemokamas.

„Šis renginys yra atvelykio dovana kauniečiams. Didžiulį dėmesį skiriame gausioms šeimoms, kurios yra mūsų ateities pamatas”, – teigė Gausių šeimų tarpusavio pagalbos asociacijos vadovas, Kauno miesto tarybos narys Kazimieras Nausėda.

Kategorijos: Etninė kultūra, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė