Moksleiviai skatinami kurti ateities miestą (0)

MTP „Technopolis“ kartu su Kauno miesto savivaldybe ir Kauno technologijos universitetu organizuoja moksleivių idėjų konkursą „Idėja mano ateities miestui“ (IMAM), skirtą populiarinti technologines specialybes.

Taigi, 5-12 klasių moksleiviai kviečiami išbandyti savo galimybes, pristatyti idėją, kuri gali pakeisti miesto gyvenimą. Moksleiviams dalyvavimas šiame konkurse – tai galimybė atrasti sritį, su kuria planuoja sieti savo ateitį bei sužinoti, kodėl verta rinktis technologijų mokslus. Konkurso metu organizatoriai moksleivius ir studentus kviečia dalyvauti tiksliniuose seminaruose apie technologijų naujoves ir tendencijas. Vienas iš seminarų „Virpesiai aplink mus“ vyks ketvirtadienį, balandžio 19 d. kelionės traukiniu „Kaunas – Vilnius – Kaunas“ metu. Šiam neįprastam renginiui finansavimą skyrė AB ,,Lietuvos geležinkeliai“, skatindami moksleivių kūrybiškumą, suteikė erdvę antrepreneriškiems užsiėmimams.Kelionės traukiniu metu lektorius doc. Dr D.Gailius kalbės tema „Virpesiai aplink mus“, o antroje kelionės dalyje vyks kūrybinės veiklos kartu su mentoriais.

Moksleiviai bus skatinami kūrybiškai ir inovatyviai pažvelgti į problemas, ieškant draugiškų visuomenei miestų plėtros idėjų. Pasak MPT „Technopolis“ l.e.p direktorės Ligitos Valalytės, verslo kultūros ir etikos formavimas prasideda įgyvendinant verslumo skatinimo iniciatyvas, ugdant būsimus antreprenerius. Šis konkursas skatina mąstyti plačiai ir netradiciškai, siekti tapti visuomenės dalimi, kuri kuria pridėtinę vertę valstybėje. Konkursas IMAM vyksta balandžio-gegužės mėnesiais.

Gegužės 2 d. paaiškės konkurso nugalėtojai. Nugalėtojų ir kitų dalyvių laukia prizinis fondas: trys geriausių idėjų komandos bus apdovanojamos piniginiais prizais, į prizines vietas nepatekusių, bet daugiausiai „Facebook“ simpatijų surinkusių idėjų komandos bus paskatintos paguodos prizais. Komandų kuratoriams ir kitiems dalyviams bus įteikti sertifikatai.

Šis konkursas dalyviams suteiks galimybę pristatyti savo idėją jaunųjų mokslininkų darbų parodoje „Technorama 2012“. Visi dalyviai taip pat bus apdovanoti kūrybiškomis dovanomis. Moksleivių registracija vyksta iki balandžio 17 d., paskubėkite registruotis, nes traukinys išvažiuoja laiku. Tik konkurso dalyviai turės progą dalyvauti seminare tarp Kauno ir Vilniaus. Daugiau informacijos rasite tinklapyje.

Konkursas organizuojamas įgyvendinant dalinai ES Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Kauno miesto inovacijų sistemos stiprinimas plėtojant verslo, mokslo ir savivaldos bendradarbiavimą bei tobulinant žinių ir technologijų sklaidos terpę „INOKAUNAS“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė