Kaune vyks tradicinis dviračių maratonas (programa) (0)

Dviračių maratonas | efoto.lt nuotr.

Dviračių maratonas | efoto.lt nuotr.

Gegužės 13 dieną Kaune jau trečią kartą vyks plento dviračių lenktynės ir dviračių mėgėjų šventė „Kreditų unijų Kauno dviračių maratonas’2012“.

Lenktynių trasa drieksis M.K.Čiurlionio tiltu, Europos pr., Prietilčio g. ir Karaliaus Mindaugo pr. Dviratininkų šventę atidarys paradas „Judėjimas ir sveikata“, kurio metu visi kauniečiai ir miesto svečiai galės išbandyti savo jėgas ir dviračio greitį, apsukdami vieną trasos ratą.

„Įvertinus praeitų metų patirtį, tikimės, jog šiemet maratonas bus dar geresnis. Visus miestiečius raginame nelikti abejingais bei išmėginti savo jėgas Kauno dviračių maratone. Jame gali dalyvauti ne tik dviratininkai profesionalai, bet ir visi dviračių sportui neabejingi miestiečiai“, – teigė vienas iš maratono organizatorių Devis Žilovas.

Kauno dviračių maratone galės dalyvauti visi norintys asmenys nuo 14 m. amžiaus. Registracijos metu kiekvienas dalyvis galės pasirinkti norimą distanciją iš 3 variantų. Visiems dalyviams bus privalomas dviratininko šalmas ir techniškai tvarkingas dviratis.

Dalyviai tai pat turės galimybę susiburti į Sporto ir Laisvalaikio komandas, kurios bus vertinamos atskirai. Sporto komandų rezultatai bus vertinami pagal greičiausių komandos narių laiką. Laisvalaikio komandų nariai turės nuvažiuoti kuo daugiau ratų. Kiekvienas komandos dalyvis galės pasirinkti sau tinkamą distanciją.

Lenktynių nugalėtojai absoliučioje įskaitoje ir pagal amžiaus grupes bus apdovanoti Kauno miesto mero bei Kauno savivaldybės taurėmis ir rėmėjų prizais.

Dviračio maratono metu bus ribojamas eismas M.K. Čiurlionio tiltu ir Europos prospektu. Kelio ženklai bei tvarką ir saugumą užtikrinančios tarnybos automobilių vairuotojus nukreips kitomis gatvėmis.

 Registracija ir visa reikiama informacija.

Maratono „Kreditų unijų Kauno dviračių maratonas’2012“ programa:

07.00–11.00 Trasos aptvėrimas, renginio vietos įrengimas.
08.00–14.30 Dalyvių numerių išdavimas
10.45–11.00 Renginio atidarymo ceremonija
11.00–11.45 „Judėjimas visiems“ 1 ratas visiems norintiems, šventė (ne lenktynės).
12.00–14.15 „Maratonas visiems“ 10 ratų pagrindinės lenktynės
14.30–14.45 Pagrindinių lenktynių nugalėtojų ir sporto komandų apdovanojimai.
15.00–16.30 „Sportas visiems” 4 ratų Laisvalaikio ir jaunučių grupių lenktynės
16.30–17.00 Laisvalaikio ir jaunučių grupių apdovanojimas, komandiniai
apdovanojimai, renginio uždarymas.
17.00–18.00 Trasos sutvarkymas, eismo atidarymas 18:15 val.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė