Kauniečiui verslininkui paskirta tarptautinė verslo Taikos premiją (1)

Vladas Lašas | Kaunas.lt nuotr

Vladas Lašas | Kaunas.lt nuotr

Vienas žinomiausių Kauno verslininkų, bendrovės „Skubios siuntos” generalinis direktorius Vladas Lašas pelnė tarptautinę verslo Taikos premiją.

Šis apdovanojimas skiriamas už verslo sėkmę, neatsiejamą nuo socialinės atsakomybės ir socialinio solidarumo principų.

Konkursui, kurį organizavo Nobelio taikos komitetas ir Tarptautiniai prekybos rūmai, buvo pateikta 90 kandidatų iš 60 valstybių. Gegužės 7 d. Osle vyks verslo Taikos premijų įteikimo ceremonija, kurios metu bus pagerbti 7 laureatai, labiausiai nusipelnę verslo atstovai iš įvairių valstybių.

Už nuopelnus ir asmeninį indėlį ugdant verslo socialinę atsakomybę V. Lašą šiai premijai pristatė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. V. Lašas – rūmų tarybos narys nuo 2000 m., apdovanotas aukščiausiu rūmų apdovanojimu – tarpukario laikais įsteigta „Darbo žvaigžde”.

Vienas iš V. Lašo įdiegtų socialinio dialogo projektų yra bendrovėje veikianti atlyginimų sistema „Pasiskirk sau atlyginimą pats”, kuriame svarbus kiekvieno darbuotojo požiūris ir savęs įvertinimas. Tai pirmasis Lietuvos verslo atvejis, aprašytas Europos universitetų vadovėliuose ir pristatomas populiariausiose pasaulio žinių svetainėse.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė