Vidaus reikalų ministru paskirtas A.Melianas (0)

A.Melianas. V.Kopūsto nuotr. (DELFI)

A.Melianas. V.Kopūsto nuotr. (DELFI)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi informaciją apie kandidato į vidaus reikalų ministrus Artūro Meliano patikrinimą pagal Korupcijos prevencijos įstatymą, pasirašė dekretą, kuriuo Artūras Melianas skiriamas Lietuvos vidaus reikalų ministru. Jam siūloma pradėti eiti pareigas nuo pirmadienio.

Antradienį, balandžio 10 d., Lietuvos radijui A. Kubilius kandidatą į vidaus reikalų ministrus A. Melianą apibūdino kaip patyrusį politiką.

„Kandidatų ne vienas buvo. Ir koalicijos, ir koalicijos partnerių įvairių svarstymų buvo. Bet po visų svarstymų, ir pakankamai racionalų, matydamas išties, kokie darbai laukia dar iki Seimo rinkimų ir kokių bendrų pastangų reikia, kad patys svarbiausi – energetikos – projektai būtų tinkamai įgyvendinami, kur dabar kaip tik ateina lemiamas metas, aš apsisprendžiau siūlyti kaip tik A. Meliano kandidatūrą, kurią pasiūlė koalicijos partneriai liberalcentristai“, – kalbėjo A. Kubilius.

Po ankstesnio ministro R.Palaičio atsistatydinimo laikinai į šias pareigas paskirtas sveikatos apsaugos ministras R.Šukys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė