Grupės „Skylė“ dvidešimtmečio koncertas: susitikime skylėnų kuriamoje pasakoje… (video) (0)

„Skylė“

„Skylė“

Balandžio 14 d., minėdama kūrybinės veiklos dvidešimtmetį, grupė „Skylė“ su Aiste Smilgevičiūte kviečia į jubiliejinį koncertą, klube Galaxy, Forum Palace, Vilniuje. Koncerte dalyvaus ne tik „Skylė“, bet ir svečiai – Marijonas Mikutavičius, Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas, teatro trupė „Miraklis“, styginių kvartetas ir vokalinė vyrų grupė.

Specialiai šiam koncertui kuriamos vaizdo projekcijos, kaip ir visada, grupė laiduoja už puikią garso kokybę ir šviesos dailę. Žadama daug malonių akimirkų ir geros muzikos. O „Skylė“ tikrai moka stebinti! Grupė repetuoja specialiai šiam renginiui sukurtą programą: trumpam bus sugrįžta į studentiškus laikus, į skambėjimą prieš dvidešimt metų, bus prisiminti spektakliai, roko operos ir dar daug visko bus… Grupė sugros kiek primirštas senąsias dainas, prisimins gražiausius pripažintų albumų kūrinius – renginio scenarijų parengė grupės siela Rokas Radzevičius.

Prieš koncertą Rokas pasidalino savo mintimis: “Svarbiausia yra kurti. Kūryba – tai ėjimas, judėjimas į priekį. Tai vidinis žmogaus augimas. Tai nuolatinis ieškojimas. Tai tikrasis laisvės pojūtis. Tačiau kartu – tai ir atsakomybė. Nes sukūrus kūrinį prisiimi atsakomybę ir už jo įgyvendinimą. Dažniausiai tas įgyvendinimo kelias yra daug, daug kartų sunkesnis ir ilgesnis, nei pati kūrybinė ekstazė. Kai yra įkvėpimas,  dainą gali sukurti per valandą. Tačiau jos įgyvendimas gali užtrukti metus ir daugiau.”

O apie tai, kiek svajonių ir idėjų jau yra įgyvendinęs ir kiek dar liko, Rokas sako: „Mūsų siekiai daugiau siejasi su dvasine plotme. Visada galvojau, kad mūsų muzika yra tiems, kurie nors kartą susimąstė apie amžinybę. Tačiau tam ,kad muzika įgautų tą metafizinį atspalvį reikia ilgo ir kruopšatus darbo repetuojant, įrašinėjant, koncertuojant. Visas grožis ir subtilumas gali būti akimirksniu užmuštas nekokybiškumo. Iš tų daugiau nei dvidešimties sukurtų albumų, roko operų ir miuziklų realiai parašą galėčiau padėti tik po paskutiniais dviem darbais – “Povandeninėm kronikom” ir “Broliais”. Tik šiuos albumus pavyko užbaigti ir pateikti klausytojui tokiais, kokiais jie buvo sumanyti.“

„Esu tikra, kad dvidešimtečio koncertas bus vienas gražiausių grupės gyvenime. Tai tarsi susitikimas su gerais draugais – kaip senais laikais, geros muzikos ir daugybės emocijų šventėje. Bus daug visko – garso, vaizdo, šviesos, šypsenų, stebuklų, istorijų, bičiulių… Ir tai nebus joks taškas grupės gyvenime – tiesog dar vienas kūrybingų žmonių sukurtas spektaklis, tiesą sakant, vienintelis toks, todėl vertas pamatyti. Apie koncertus reikia mažiau šnekėti – visi skylėnai ruošiasi taip rimtai, kaip begali būti. Todėl kviečiu – susitikime „Skylės“ kuriamoje pasakoje šį šeštadienį“, – sako Lina Kriukelienė, „Skylės“ vadybininkė.

Daugiau info www.skyle.lt

httpv://youtu.be/0QHv3OaCwuE

httpv://youtu.be/Lf4ZLQmGiv0

httpv://youtu.be/5g4n2EU3qI4

httpv://youtu.be/4jBw1s735Ew

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė