Priimamos paraiškos Lietuvai reikšmingo kultūros paveldo, esančio užsienyje, projektų daliniam finansavimui (0)

efoto nuotr. cal

efoto nuotr. cal

Iki š.m. gegužės 18 d. imtinai priimamos paraiškos Lietuvai reikšmingo kultūros paveldo, esančio užsienyje, paieškos, identifikavimo, priežiūros ir sugrąžinimo į Lietuvą projektų daliniam finansavimui iš 2012 metų valstybės biudžeto lėšų. Paraiškos gauti dalinį finansavimą turi atitikti bent vieną iš šių veiklos krypčių:

– Kultūros vertybių užsienyje pervežimas į Lietuvos Respublikos muziejus, bibliotekas ir archyvus;

– Kultūros vertybių užsienyje tyrimas, vykdomas muziejaus, archyvo, bibliotekos, studijų ir mokslo įstaigos;

– Lietuvai reikšmingo nekilnojamojo kultūros paveldo, esančio užsienyje, objektų priežiūra;

Taisykles ir kitus dokumentus rasite čia.

Taip pat iki š.m. gegužės 18 d. imtinai priimamos paraiškos Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių kapų ir palaidojimo vietas žyminčių paminklų paieškos, inventorizavimo ir sukauptos medžiagos populiarinimo projektų daliniam finansavimui iš 2012 metų valstybės biudžeto lėšų. Taisykles ir kitus dokumentus rasite čia.

Iki š.m. gegužės 25 d. imtinai priimamos paraiškos Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių kapų ir palaidojimo vietas žyminčių paminklų priežiūros ir sutvarkymo projektų daliniam finansavimui iš 2012 metų valstybės biudžeto lėšų. Taisykles ir kitus dokumentus rasite čia.

Paraiškas konkursams gali teikti tik juridiniai asmenys.
Paraiškos vienas egzempliorius Kultūros ministerijai pateikiamas paštu adresu: Lietuvai reikšmingo kultūros paveldo, esančio užsienyje, projektai, Kultūros ministerija, J.Basanavičiaus g. 5, 01118/ Vilnius

arba tiesiogiai Kultūros ministerijos Bendrųjų reikalų skyriui užklijuotame voke. Pateikimo data laikoma pašto spaude pažymėta siuntimo data arba Bendrųjų reikalų skyriaus gavimo spaude pažymėta data.

Papildomą informaciją teikia Saugomų teritorijų ir paveldo apsaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Žolynas, tel. (8 5) 2193460, el p. m.zolynas@lrkm.lt .

Kategorijos: Kultūros politika, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė