Kaune dirbantys mokytojai aprūpinti modernia įranga (0)

efoto.lt, M.Ramašauskaitės nuotr.

efoto.lt, M.Ramašauskaitės nuotr.

Daugiau nei pusėje Kauno miesto mokyklų įgyvendinamo projekto metu mokytojų darbo vietos yra aprūpinamos šiuolaikinėmis technologijomis: stacionariais ir nešiojamais kompiuteriais, spausdintuvais, dokumentų kameromis, interaktyviosiomis lentomis.

„Įgyvendinus šį projektą mokytojams bus sudarytos puikios sąlygos. Įrengtos mokytojų darbo vietos padės pedagogams kokybiškiau pasirengti pamokoms, dirbti su elektroninėmis švietimo sistemomis, žinynais, duomenų bazėmis, bendrauti su kitų dalykų ar mokyklų specialistais, mokinių tėvais bei pačiais mokiniais“ – teigė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas.

Projekto dalyvavusios „VDU „Rasos“ gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas pasakojo, jog įgyvendinus šį projektą iš viso gimnazijoje buvo įrengta 12 modernių darbo vietų, iš kurių 8 – atskiroje patalpoje. Šios vietos buvo skirtos savo kabinetų neturintiems pedagogams.

„Mokytojų kambarys yra skirtas pedagogų bendravimui, patirties pasidalinimui, įvairių naujienų bei problemų aptarimui, diskusijoms. Tuo tarpu specialiai įrengtame darbo kabinete mokytojai gali susikaupti ir netrukdomi dirbti“, – teigė A.Sakalauskas.

Projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimo“ iš viso dalyvauja 39 miesto bendrojo ugdymo mokyklos. Projektas finansuojami pagal Sanglaudos skatinimo plėtros veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų ir turi būti įgyvendintas iki 2013 metų. Projekto įgyvendinimui yra skirta beveik 3,5 mln. litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė