Kviečia „Šlovės laboratorija“ (0)

Efoto.lt nuotr.

Efoto.lt nuotr.

Šiemet, balandžio 25 d. Kaune ir balandžio 28 d. Vilniuje, jau antrus metus Lietuvoje skelbiamas tarptautinis mokslo konkursas „Šlovės laboratorija“.

„Šlovės laboratorija“  – tai tarptautinis mokslo pasaulyje talentų ieškantis konkursas, prasidėjęs 2005 m. Jungtinėje Karalystėje, Čeltenhemo mokslo festivalyje. Po poros metų, partnerystės su Britų taryba dėka, festivalio idėja pasklido į kitas šalis. Šiemet jame dalyvauja jau dvidešimt pasaulio valstybių, tarp jų: Austrija, Čekija, Bulgarija, Turkija, Čekija, JAV, Honkongas, ir prieš metus prisijungusi Lietuva.

„Šlovės laboratorijos“ tikslai – paskatinti tiksliųjų ir gamtos mokslų srityse dirbančius ir studijuojančius mokslininkus dalintis savo idėjomis su visuomene ir skatinti tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą.

Užduotis konkurso dalyviams visur ta pati – per 3 minutes originaliai ir uždegančiai papasakoti apie savo tyrinėjamą teoriją, problemą ar išradimą. Kompetentinga konkurso komisija vertina šiuos svarbiausius pasirodymo elementus: idėjos pristatymo aiškumą ir sklandumą, jos turinį ir pranešėjo charizmą.

Dalyvių atranka vyks balandžio 25 d. Kaune Lietuvos energetikos institute ir balandžio 28 d. VšĮ „Saulėtekio slėnyje“, Vilniuje. Norintys dalyvauti atrankoje kviečiami registruotis iki balandžio 24 d. Konkurso dalyviai vyresni nei 18 m. amžiaus, šiuo metu studijuojantys arba dirbantys mokslo, technologijų, inžinerijos ar matematikos srityje.

Tarptautinis „Šlovės laboratorijos“ konkursas Jungtinėje Karalystėje – birželio 15 dieną. Jame dalyvaus ir „Šlovės laboratorijos“ Lietuvoje nugalėtojas.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo darbai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė