Jaunieji kūrėjai siekia praturtinti Kauno kultūrinį gyvenimą (video) (0)

Kauno savivaldybės nuotr.

Kauno savivaldybės nuotr.

Naujametės 2011-ųjų nakties metu ant Kauno miesto rotušės 3D formatu sukurtą muzikos ir vaizdo spektaklį demonstravę jaunieji kūrėjai tvirtinta galintys miesto kultūriniams renginiams pasiūlyti įspūdingų reginių.

Kauno miesto savivaldybėje viešėję jaunieji kūrėjai dalijosi idėjomis, kaip būtų galima paįvairinti miesto kultūrinį gyvenimą. Kūrėjai jau yra įgyvendinę ne vieną projektą Danijoje, Estijoje, Gruzijoje, sukurtas trimates vaizdo ir garso projekcijas demonstravę didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Mes norime į meno dirbtuves sujungti muziką, šokį, dailę, video meną ir kaip galutinį rezultatą sukurti 3D projekciją, kurią parodytume žiūrovams“, – sumanymais dalijosi įmonės vadovas Adomas Bulavas.

„Jau įsitikinome, ką gali ši jaunų kūrėjų grupė. Jų siūlomos idėjos yra naujos, šiuolaikiškos, atspindi žmonių poreikius. Reikia žiūrėti į ateitį”, – susitikimo su jaunaisiais kūrėjais metu teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Skirtinguose šalies miestuose gyvenantys kūrėjai kartu su Kauno technologijos universiteto Inovacijų ir verslo centru „Startup Space“ ketina suburti audiovizualinių menų bendruomenę.

httpv://youtu.be/CcldX38thf0

2010–2011 m. architektūros 3D projekcija  Kauno Rotušėje

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė