Ilgai laukta Sigito Virpilaičio asmeninė paroda (0)

Sigitas Virpilaitis. Sagės (mamuto kaulas)

Sigitas Virpilaitis. Sagės (mamuto kaulas)

2012 m. balandžio 12 d. ketvirtadienį, 18 val. galerijoje „Meno niša“ išskirtinis įvykis – po 6 metų tylos Sigitas Virpilaitis pristato ilgai lauktą naujausių juvelyrikos kūrinių parodą „Mamuto kaulas ir perlai“.

„Sigitas Virpilaitis – neginčijamai vienas geriausių ir originaliausių Lietuvos juvelyrų. Nors menininkas nesiveržia į parodas, retai rengia personalines ekspozicijas, tačiau jo pavardė neišvengiamai skamba kiekviename bendresnio pobūdžio lietuvių metalo menui skirtame tekste, be Virpilaičio sunkiai įsivaizduojama rimtesnė šios srities dailės paroda, o kiekviena jo asmeninė paroda – tikras įvykis. Virpilaitis jaunesniems kolegoms – kokybės etalonas, kritikams – konceptualumo ir profesionalumo įsikūnijimas, o žiūrovams – reta, todėl nepaprastai trokštama šventė. Autorius originalus, ironiškas, jo kūriniai nepaprastai kokybiški ir pasižymintys tik jam būdingu stiliumi“ –  akcentuoja dr. Jurgita Ludavičienė.

„Parodoje pristatau papuošalus, sukurtus iš mamuto kaulo ir perlų. Retai naudoju šias medžiagas savo kūriniuose, tad ir man pačiam buvo smalsu, kas iš to išeis. Lyg paimtum seniai nenaudojamus muzikinius instrumentus, dulkančius orkestrinės duobės kampe, ir bandytum jais išgauti visus įmanomus garsus“ – sako Sigitas Virpilaitis.

Paroda vyks iki 2012 m. gegužės 12 d.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė