Alytaus regiono sąvartyne – atvirų durų dienos (0)

efoto.lt nuotr.

efoto.lt nuotr.

Balandžio 16–30 dienomis Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia susipažinti su atliekų tvarkymo sistema ir skelbia atvirų durų dienas Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyne. Šį pavasarį sukanka 10 metų, kai Alytaus regione buvo pradėta kurti ši sistema.

Čia apsilankę pamatysite, kaip atrodo pagal visus aplinkosaugos reikalavimus įrengtas šiuolaikiškas sąvartynas, užsuksite į stambiųjų bei kitų atliekų surinkimo aikštelę, išvysite, kaip žaliosios atliekos – lapai, žolė, šakos – virsta vertinga trąša – kompostu ir įsitikinsite, kad tai, ką buvome įpratę vadinti sąvartynu, per 10 metų tapo šiuolaikišku atliekų tvarkymo technologijų centru, nekeliančiu pavojaus aplinkai.

Atliekų tvarkymo sistema – tai ne tik konteineriai prie namų ir visuotinė rinkliava. Tai – daug laiko ir pastangų reikalaujantis procesas, kurio tikslas – kurti švaresnę aplinką, kurioje gyvename patys ir kurią paliksime kitiems.

Visiems, kam tai rūpi, visi, kurie nori žinoti ir pažinti, kviečiami registruotis tel. (8 315) 72 842 arba el. paštu info@alytausratc.lt ir atvykti į pažintines ekskursijas po šiuolaikiško sąvartyno teritoriją, esančią Takniškių k., Alovės sen., Alytaus rajone.

Išankstinė registracija būtina. Pavieniai asmenys į sąvartyno teritoriją neįleidžiami.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė