Susisiekimo ministerijoje – fotoparoda apie saugų eismą (0)

efoto.lt | A.Šileikos nuotr.

efoto.lt | A.Šileikos nuotr.

Lietuvos saugaus eismo dienos proga Susisiekimo ministerijoje atidaryta fotografijų paroda „Žmonės ir technika“, vaizdžiai pasakojanti apie švietėjiškas akcijas ir inžinierines priemones, skirtas užtikrinti saugų eismą keliuose.

Nuotraukose užfiksuotos kaimo bendruomenių veiklos akimirkos propaguojant eismo saugą, kuriant saugią eismo aplinką. Daugiau kaip 500 bendruomenių atstovai pernai dalyvavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Žmonės rengė įvairias švietėjiškas akcijas, koncertus, sporto varžybas, dviračių ir pėsčiųjų žygius. Ekspozicijoje – keletas nuotaikingų momentų iš geriausiai konkurse pasirodžiusių bendruomenių gyvenimo.

Dalis fotografijų skirta projektui „Saugokime vieni kitus kelyje“, kuris suvienijo saugaus eismo specialistų, dvasininkijos ir Kelių policijos pareigūnų pastangas. Šio projekto renginiuose 2011 m. dalyvavo tikintieji iš 700 parapijų. Renginių metu žmonės galėjo išbandyti saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius, žiūrėjo filmus ir vaizdo klipus saugaus eismo tema, jiems buvo dalijami atšvaitai, saugos liemenės, lankstinukai.

Paroda taip pat supažindina su naujausiomis inžinerinėmis eismo saugos priemonėmis. Nuotraukose –  modernios žiedines sankryžos, pėsčiųjų ir dviračių takai, saulės energiją naudojantys gatvių žibintai, greičio matavimo prietaisai su informaciniu ekranu.

Ekspozicija parengta bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo saugumo skyriaus specialistais. Paroda veiks iki gegužės 15 d.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė