V.Gailiaus atskirasis skundas atmestas (0)

Šiandien, balandžio 4 dieną, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atmetė Vitalijaus Gailiaus atskirąjį skundą.

Buvęs FNTT vadovas prašė sustabdyti konkursą FNTT direktoriaus pareigoms užimti bei palikti jį gyventi tarnybiniame bute Vilniuje, kol nesibaigs teisminis procesas.

„Teismas išaiškino, kad nereikia jokių prevencinių veiksmų dėl atskirų klausimų, kurie buvo paminėti mano skunde dėl žemesnės instancijos teismo sprendimo. Teismas ne tai, kad atmetė, o pasisakė. Man to pasisakymo ir reikėjo.

Teismas pasirėmė pirmos instancijos teismų praktika, kad yra suformuota teismų praktika ir laimėjus žmonės atstatomi į buvusias pareigas“, – žurnalistams komentavo buvęs FNTT vadovas.

Ką darys su tarnybiniu butu, kuriame šiuo metu gyvena V.Gailius sakė, kad tai nuspręs vėliau. Jis minėjo, kad už buto nuomą moka rinkos kainomis ir nemato problemos šiuo klausimu. Juolab, kad tikisi būti sugrąžintas į buvusį postą, todėl būtų išvengta bereikalingų kraustymųsi.

Išklausyti teismo sprendimo V. Gailius ar jo gynėjas neatvyko. Posėdyje dalyvavo tik Vidaus reikalų ministerijos atstovas, kuris nebuvo linkęs komentuoti ministerijai palankios teismo nutarties.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė