LSMU studentės mokslinis darbas pasaulinėje konferencijoje užėmė 2-ąją vietą (0)

Rūta Svitojūtė, sam.lt nuotr.

Rūta Svitojūtė, sam.lt nuotr.

Kovo 26–28 dienomis Kopenhagoje, Danijoje vyko 24-asis kasmetinis Vaistų informacijos asociacijos Europos suvažiavimas . Šiame kongrese Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (LSMU) atstovavo Farmacijos fakulteto penkto kurso studentė Eglė Svitojūtė. LSMU studentė užėmė antrąją vietą studentų mokslinių plakatų konkurse.

Iš viso pasaulio buvo atrinkta 15 studentų mokslinių darbų. Tarp jų LSMU studentės Eglės Svitojūtės mokslinis darbas „The Assesment of Public‘s Knowledge of Antibiotic Use in Lithuania“, kurio vadovas doc. Vincentas Veikutis. Vaistų informacijos asociacija studentams, pristačiusiems mokslinius darbus, suteikė pilną finansavimą, įskaitant dalyvio mokestį, kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Studentai turėjo apginti savo mokslinius darbus, atsakyti į komisijos klausimus. Komisiją sudarė Vaistų informacijos asociacijos tarybos nariai. Kovo 27 dieną vykusios apdovanojimų ceremonijos metu buvo paskelbti trys studentų mokslinių darbų laimėtojai. Trečiąją vietą užėmė dvi studentės iš Prancūzijos, antrąją – LSMU atstovė, pirmąją – studentas iš Serbijos. Studentams buvo įteikti diplomai bei piniginiai prizai. Apdovanojimus teikė Vaistų informacijos asociacijos prezidentas Yves Juilliet.

24-asis kasmetinis Vaistų informacijos asociacijos Europos suvažiavimas sulaukė daugiau nei 3000 biomedicinos srities specialistų iš daugiau nei 50 šalių, savo veiklą pristatė per 100 žymiausių kompanijų, dirbančių farmacijos ir medicinos srityse. Kongrese dalyvavo apie 100 studentų. Viso kongreso metu žymūs lektoriai skaitė pranešimus, buvo diskutuojama tokiomis temomis kaip farmakologinis budrumas, pacientų saugumas, ikiklinikiniai ir klinikiniai tyrimai, vaistų registracija ir kontrolė, ir kt.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė