Iš gervės skrydžio – nauja ekspozicija Tytuvėnų lankytojų centre (0)

Naujoji ekspozicija, Tytuvėnų RP archyvo nuotr.

Naujoji ekspozicija, Tytuvėnų RP archyvo nuotr.

Šiandien, kovo 30 d., Tytyvėnų regioninio parko direkcija bendruomenei ir visuomenei pristato naują ekspoziciją lankytojams. Atvykus į Tytuvėnų regioninio parko Lankytojų centrą „pasitinka“ skrendančių gervių siluetai ant pagrindinio pastato fasado. Nesunkiai atspėsime, kad čia įrengtos vidaus ekspozicijos tema –  „Iš gervės skrydžio“. Tik įėjęs į lankytojų centrą lankytojas, žvilgtelėjęs aukštyn, pasijus lyg būtų rudeninio miško apsuptyje, kur medžių viršūnes glosto gervių sparnai.

Vienoje iš ekspozicijos zonų yra įrengtas informacinių terminalų „medis“. Naudojantis modernių technologijų teikiamomis galimybėmis, lankytojas gali susipažinti su gamtos ir kultūros paveldo objektais, gamtos paminklais. 

Kitoje salėje lankytojas turi puikias galimybes susipažinti su žmogaus veikla istorijos tėkmėje, konkrečiais istoriniais įvykiais. Šviesos dėžėse atskleidžiamos šios temos: „Ledynmečio laikotarpis“, „Žmogaus atėjimas į Tytuvėnų kraštą“, „Kultūros paveldas“, „Ežerai ir žmonių poveikis jiems“, „Pelkės ir žmonių poveikis joms“, „Gervės“ ir kt.

Modernioje ekspozicijoje yra ir interaktyvių žaidimų, įrengtas garso tunelis, kuriuo mus pasiekia praskriejančių gervių balsai.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos informacija

Kategorijos: Kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė