Vilniaus „Kino pavasaris“ baigiasi ir keliasi į kitus miestus (0)

Tarptautinis Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“, dvi savaites kasdien džiuginęs kino mylėtojus įsimintinomis ir pavergiančiomis juostomis, šiandien iškilmingai uždaromas iki kitų metų, kai vėl vilios į kino sales mėgautis geriausiais pasaulio filmais.

„Festivalio uždarymas visada yra didžiulė ir džiaugsminga šventė, kurioje dalyvauja ne tik garbingi Lietuvos kino žmonės, bet ir talentingi kino kūrėjai bei kino industrijos atstovai iš užsienio. Šis vakaras ypatingas, nes paskelbiami festivalio konkursinės programos nugalėtojai, apdovanojami mūsų šalies kino kūrėjai, naujai atrasti talentai bei geriausia metų kino aktorė. „Kino pavasario“ uždarymas visada kupinas malonaus jaudulio, kino žmonių spindesio bei šypsenų,“ – apie šventinę festivalio nuotaiką pasakoja „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė.

Tuo tarpu „Kino pavasario“ žiūrovai plūdo į kino seansus, pamatė dar daug puikių filmų, bendravo su atvykusiais jų režisieriais ir aktoriais. Festivalio gerbėjai ir šiandien kviečiami į kino sales, o ypatingai – į po uždarymo ceremonijos vyksiantį daugiausiai „Kino pavasario“ publikos simpatijų sulaukusio filmo seansą. Jau dabar aišku, kad į šį titulą pretenduoja nuostabią draugystės istoriją pasakojanti prancūzų komedija „Neliečiamieji“ ir nepamirštama dvi gyvenimo istorijas supynusi drama „Cafe de Flore“. Per uždarymo ceremoniją taip pat paaiškės, kuris „Kino pavasario“ žiūrovas, balsavęs už labiausiai patikusį filmą, laimėjo kelionę į vieną gražiausių Europos sostinių – Prahą.

Nors festivalio programa oficialiai baigiasi, Vilniuje dar bus rengiami papildomi seansai į didžiausio lankytojų dėmesio sulaukusius filmus.

Nuo penktadienio „Kino pavasaris“ visą savaitę viešės Kaune, nuo balandžio 6 dienos užsuks į Panevėžį, Šiaulius ir Klaipėdą.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė